Baví Vás administratíva a máte skúsenosti s prácou v tíme? Hľadáme práve Vás na pozíciu Team leadera na prevádzke v Nitre!

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda 1170 EUR + iné finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovávanie prichadzajúcich a odchádzajúcich zásielok a zabezpečovanie všetkých potrebných dokladov a ich archivácia
- Spolupráca s rôznymi oddeleniami pri riešení administratívnej agendy
- V prípade nutnosti zastupovanie pracovných pozícií oddelenia v plnom rozsahu
- Spolupráca s colným oddelením pri odovzdávaní potrebnej agendy a informácií
- Plánovanie a koordinácia činnosti tímu k dosiahnutiu KPI ukazovateľov
- Kontrola skladových zásob na základe reklamácií nesprávneho dodania tovaru zákazníkovi, riadenie optimalizácie skladových zásob
- Príprava a včasné odovzdávanie požadovaných správ a reportov za svoje oddelenie
- Presná a včasná editácia dochádzky podriadených pracovníkov
- Kreatívne pripomienkovanie zlepšenia procesov a plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
- Schvaľovanie dovolenky členom tímu, navrhovanie odmien a iné administratívne činnosti
- Vedenie porád tímu
- Zabezpečovanie tréningov z procesov nových aj existujúcich zamestnancov

- Práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Priateľský tím
- Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
- Plne hradené gastrolístky
- Životné poistenie
- Motivujúce odmeňovanie
- Mzda vyplácaná vždy do 10. dňa v mesiaci

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540. Nájdete nás aj na WHAT'SAPP: 0905 216 740.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- Predchádzajúce skúsenosti s prácou v tíme
- Predchádzajúce skúsenosti s administratívnou prácou
- Schopnosť práce pod tlakom
- Komunikatívnosť, zodpovednosť, pracovitosť
- Časová flexibilita (práca na tri zmeny)

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3556722  Posting date: 7.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Základná mzda 1170 EUR + iné finančné a nefinančné benefity