Výkonný riaditeľ neziskovej organizácie

Detský hospic PLAMIENOK n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výkonného riaditeľa neziskovej organizácie, ktorá poskytuje paliatívnu starostlivosť nevyliečiteľne chorým deťom a smútkovú terapiu a poradenstvo smútiacim deťom a ich rodinám.
• Koordinovanie a riadenie všetkých materiálnych, finančných a technických zdrojov neziskovej organizácie.
• Riadenie komunikácie organizácie s darcami a verejnosťou
• Zodpovedanie za implementáciu inovatívnych projektov.
• Vypracovanie strednodobých a dlhodobých plánov organizácie.
• Vedenie rokovaní s kľúčovými štátnymi aj neštátnymi organizáciami, negociácia podmienok spolupráce.
• Riadenie finančného hospodárenia neziskovej organizácie.

- tvorivé prostredie a priestor na odborný aj osobný rast
- flexibilný pracovný čas
- 13. plat

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- manažérske zručnosti
- tvorivé myslenie
- samostatnosť
- dobré komunikačné zručnosti
- skúsenosti s vedením tímov

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov, psychoterapeutov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Centre smútkovej terapie bezplatne poskytuje psychologickú a psychoterapeutickú pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho. Dlhodobo vzdeláva zamestnancov, ponúka vzdelávacie kurzy odbornej aj laickej verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3631456  Posting date: 23.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2000