Asistent /Asistentka obcodného úseku zastupovanie počas MD

DETOX s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Od 1 080 EUR/mesiacZákladná mzda je pri nástupe 828 €. Finálna výška platu bude závisieť od skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á rád/rada komunikuje so zákazníkmi, je zodpovedný/á, pracovitý/á. Táto pozícia si vyžaduje čleveka, ktorý rád pracuje v kancelárií, má dobré organizačné a komunikačné zručnosti, chuť učiťsa nové veci.

Náplň práce:
- prijímanie a spracovanie emailových a telefonických požiadaviek/ objednávok od zákazníkov,
- vkladanie dát do databázy,
- vedenie požadovanýchevidencií,
- vykonávanie administratívnych prác.

- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- reálna možnosť profesného rastu a postupu
- motivujúce finančné hodnotenie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom e-mailom Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom s uvedením pracovnej pozície a telefonického kontaktu na adresu: [email protected].

V zmysle zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov dáva uchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti Detox s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Zamestnanec v skúšobnej dobe absolvuje prax vo výrobných priestoroch spoločnosti, aby sa bližšie oboznámil s technológiami, predpismi a postupmi, po skúšobnej dobe prechádza do trvalého pracovného pomeru na pozíciu s bohatými praktickými skúsenosťami, ktoré môže veľmi dobre uplatniť na uvedenej pozícii.

Zamestnanec bude pracovať v mladom kolektíve a zvyšovať si svoju kvalifikáciu. Práca bude zameraná na oblasť odpadového hospodárstva.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- bezúhonnosť
- slovný prejav bez rečových vád
- výborné komunikačné schopnosti
- vytvalosč a pozitívny prístup k práci

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy ISO 45001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1549509  Posting date: 6.6.2023  Basic salary component (gross): 1 080 EUR/mesiac