Odborný predajca dánskeho dizajnového nábytku

DESIGN CONCEPT s. r. o.

Miesto práce
Račianska 90, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000.- € - 1500.- € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do predajne s dánskym dizajnovým nábytkom BoConcept šikovného, kreatívneho, zodpovedného a samostatného kolegu - kolegyňu, so záujmom o stabilný pracovný pomer do funkcie odborného predajcu.
- odborné poradenstvo pri predaji dizajnového nábytku
- spracovanie objednávok a následovné objednanie tovaru
- vypracovanie cenových ponúk
- poradenstvo a riešenie požiadaviek zákazníkov
- návrhy riešení interiérov vo firemnom 3D programe
- komunikácia s dodávateľmi v dánsku

Ponúkame stabilnú prácu v skvelom a príjemnom pracovnom prostredí, motivujúce ohodnotenie, prácu v mladom dynamickom kolektíve. Účasť na firemných školeniach a odborných kurzoch.

Profesijný životopis s fotografiou nám zasielajte na emailovú adresu [email protected]
K životopisu prosím priložte motivačný list. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v oblasti interiérového dizajnu a predaja nábytku je výhodou
- znalosť anglického jazyku na dobrej úrovni
- dobré komunikačné a obchodnícke zručnosti
- pozitívny prístup k práci
- nadšenie a orientáciu na zákazníka
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- estetické cítenie a priestorové videnie
- základné technické vedomosti v oblasti bytového nábytku

Predajňa dánskeho dizajnového nábytku a doplnkov BoConcept

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3319146  Posting date: 17.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1000.- € - 1500.- € brutto.