Špecialista zákazníckeho servisu so slovenčinou - Ostrava

Démos trade s.r.o.

Miesto práce
Hornopolní 3322/34, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 24 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opäť rozširujeme náš slovenský tím zákazníckeho servisu a hľadáme nových kolegov!

Pokiaľ nemáte predchádzajúce skúsenosti s podobnou pozíciou, nevadí. Dôležité je, aby ste takú prácu chceli robiť, máte chuť sa učiť nové veci a hovoríte plynule po slovensky. Všetko potrebné Vás naučíme - ako náš sortiment, tak prácu so systémom.

Vašou náplňou práce bude:
• prijímanie objednávok od zákazníkov (email, telefón, web) a ich vybavovanie
• telefonická komunikácia so zákazníkmi, obchodnými manažérmi
• občasné prekladanie informácií o sortimente do slovenčiny
• komunikácia s kolegami naprieč rôznymi oddeleniami v rámci spoločnosti
• registrácie nových zákazníkov, vybavovanie reklamácií

Čo ponúkame my vám:
• stabilné zázemie českej spoločnosti s tradíciou, ktorá je jednotkou vo svojom obore
• príjemnú pracovnú dobu, pri ktorej máte čas aj na svoj súkromný život
• nové, moderné pracovné priestory v širšom centre Ostravy
• možnosti vzdelávania, profesijného a osobného rozvoja
• širokú ponuku benefitov

A konkrétne benefity?
• celú radu benefitov si budete môcť sami vybrať prostredníctvom našej Cafeterie (5000 Kč/rok)
• týždeň dovolenky naviac (celkom 5 týždňov zaslúženej dovolenky)
• po ročnom pôsobení vo firme získate príspevok na starobné alebo životné postenie (300 Kč/mesačne)
• stravenkový paušál
• dochádzkový bonus (1000 Kč/mesiac)
• zamestnanecké zľavy na tovar, s ktorým firma obchoduje
• vianočný bonus podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• firemné akcie a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme posilu, ktorá:
• má slovenčinu na výbornej úrovni (ideálne ako rodný jazyk)
• je orientovaná na zákazníka a má výborné komunikačné schopnosti
• vie uprednostniť dôležité úlohy a pracovať pod tlakom
• ovláda bežnú užívateľskú prácu na PC

Démos trade, s.r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Démos trade a.s. Ostrava. Spoločnosť sa zaoberá predajom materiálov pre interiérovú tvorbu. V ponuke sú výrobky špičkových svetových výrobcov a aj vlastných značiek. Predaj je realizovaný prostredníctvom siete obchodných pobočiek vybavených vlastným skladovým hospodárstvom. Obchodné strediská pokrývajú distribúciou prakticky celé územie Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4031567  Posting date: 7.3.2022  Basic salary component (gross): 24 000 Kč/mesiac