Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaná mzda (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Order processing s nemeckým jazykom - práca z domu

Orientačná celková mzda (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Hovoríš plynulo po nemecky a podpora druhých ti nie je cudzia? Využi jedinečnú príležitosť pracovať z pohodlia domova pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť. Po zaškolení v Bratislave počas prvých troch mesiacov, môžeš pracovať kdekoľvek na Slovensku. Zmluva na tejto pozícii je uzatváraná na dobu určitú – 12 mesiacov.
Dell začal pôsobiť na Slovensku v januári 2003 a už 15 rokov sa neustále rozrastáme. Začali sme ako centrum pre predaj a podporu nemecky hovoriacich zákazníkov a postupne sme sa okrem iného transformovali z európskeho obchodného centra na finančné centrum podporujúce celý EMEA región (Európa, Stredný Východ a Afrika).

Momentálne na Slovensku pôsobíme ako globálne obchodné centrum poskytujúce širokú paletu globálnych služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a podpory podnikových operácií v globálnom meradle.

Sme tretím najzamestnávateľom za rok 2018. Podľa nedávnej ankety spoločnosti Profesia, sme tretím najzamestnávateľom v kategórii Centier zdieľaných služieb na Slovensku. Pridajte sa k nášmu tímu a presvedčte sa sami.

Kľúčové zodpovednosti

Hlavnou zodpovednosťou zamestnancov na tejto pozícií je podpora zákazníkov nemeckého trhu procesovaním ich objednávok použitím interných nástrojov. Zamestnanec na tejto pozícií zároveň absolvuje intenzívne úvodné školenie a bude tak mať možnosť zdokonaliť svoje technické a komunikačné zručnosti.

  • Kompletné spracovanie žiadostí zákazníkov týkajúcich sa opráv a vylepšení zariadení, monitorovanie a procesovanie týchto žiadostí
  • Napĺňanie vytýčených cieľov v poskytovaní podpory našim intreným i externým zákazníkom
  • Zhromažďovanie relevantných informácií a následné vytvorenie cenovej ponuky v súlade s predstavami zákazníka a spoločnosti
  • Zameranie na dosiahnutie pozitívnej zákazníckej skúsenosti podľa štandardov spoločnosti Dell

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Plynulá komunikácia v nemeckom jazyku a základy angličtiny
  • Základné technické znalosti a počítačové zručnosti (MS word, MS outlook, MS excel, Internet)
  • Orientácia na zákazníka a ochota pomáhať
  • Výborné komunikačné a analytické zručnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Schopnosť stanoviť si priority a dobrý time-management

Benefity

Viac o kariére a benefitoch.
ID: 3856117  Posting date: 24.1.2020  Basic salary component (gross): 1 250 EUR/mesiac