1 250 - 2 200 EUR
Miesto práce
Fazuľová 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaná mzda (brutto)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna fixná zložka 875 EUR + minimálna variabilná zložka 375 EUR

Pridaj sa do tímu predajcov s nemeckým jazykom (Inside Sales Team)

Orientačná celková mzda (brutto)
1 250 - 2 200 EUR

Na oddelení predaja máme otvorených viacero pozícií, ohodnotenie je stanovené individuálne v závislosti od pozície ako aj skúseností a zručností úspešného kandidáta. Celková mzda je tvorená z fixnej zložky (70% mzdy) a variabilnej zložky (30% mzdy), pričom výsledná výška variabilnej zložky je stanovená v závislosti od plnenia predajných cieľov, čiže je možné zarobiť viac ako celkových 100%. Prvé tri mesiace Ti garantujeme vyplatenie 100% celkovej mzdy.
Dell začal pôsobiť na Slovensku v januári 2003 a už 15 rokov sa neustále rozrastáme. Začali sme ako centrum pre predaj a podporu nemecky hovoriacich zákazníkov a postupne sme sa okrem iného transformovali z európskeho obchodného centra na finančné centrum podporujúce celý EMEA región (Európa, Stredný Východ a Afrika).

Momentálne na Slovensku pôsobíme ako globálne obchodné centrum poskytujúce širokú paletu globálnych služieb v oblasti IT, financií, marketingu, predaja, technickej podpory a podpory podnikových operácií v globálnom meradle.

Sme tretím najzamestnávateľom za rok 2018. Podľa nedávnej ankety spoločnosti Profesia, sme tretím najzamestnávateľom v kategórii Centier zdieľaných služieb na Slovensku. Pridajte sa k nášmu tímu a presvedčte sa sami.

Kľúčové zodpovednosti

Naši predajcovia sú hnacou silou spoločnosti Dell. Dennodennou komunikáciou so súkromnými a firemnými zákazníkmi postupne zvyšujeme podiel na trhu firmy Dell v Európe. Či už stálym, alebo novým zákazníkom radíme pri výbere vhodných hardwarových, softwarových a servisných riešení. Inside Sales je rýchlo rastúce a neustále sa rozvíjajúce oddelenie, ktoré Ti ponúka aj osobnostný rozvoj. Ak Ťa zaujíma svet IT a nudí Ťa stereotyp, Inside Sales Team v Bratislave je to pravé miesto pre teba.

V našom tíme môžeš očakávať tieto úlohy a ciele:

• Telefonická a e-mailová komunikacia so zákazníkmi v nemeckom jazyku, v niektorých tímoch komunikujeme so zákazníkmi aj prostredníctvom chatu
• Zodpovednosť za predaj produktov a služieb spoločnosti
• Aktívne poradenstvo a hľadanie optimálneho riešenia pre zákazníka, efektívny predaj
• Profesionálne vytváranie vzťahov so zákazníkmi
• Neustále školenia a tréningy v IT oblasti (HW, SW, soft skills)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Veľmi dobré komunikačné zručnosti
• Aktívna znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
• Dynamická osobnosť
• Záujem o predaj v oblasti IT
• Orientácia na zákazníka a výsledky
• Proaktívny a pozitívny prístup

Benefity

Viac o kariére a benefitoch.
ID: 3697647   Posting date: 11.9.2019   Basic wage component (gross) and other rewards:   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna fixná zložka 875 EUR + minimálna variabilná zložka 375 EUR