Front end Junior - Kóder

Deepworks s.r.o.

Miesto práce
Mariánske námestie 29/6, Žilina
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700,00 € v závislosti od vzdelania a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov/kolegyne do nášho tímu! My, v Deepworks, dávame možnosť nielen seniorom, ale aj nadšencom bez praxe. Úplnému juniorovi ponúkneme 700 € na živnosť, ale keďže šikovnosť si vážime, necháme sa radi presvedčiť, prečo si zaslúžiš viac.

Požiadavky:
HTML5 a CSS3 od úrovne začiatočník – dovzdeláš sa s našimi špecialistami.
Od našich nových kolegov očakávame, že ich bude kódenie baviť, budú sa neustále zlepšovať a učiť sa nové veci.

Sme reklamka sídliaca v srdci Žiliny a okrem skvelého kolektívu ťa u nás čaká mnoho ďalších výhod.

- možnosť kariérneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- pravidelné teambuildingy
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- chillout zóna priamo vo firme
- PN preplatená, ako v prípade TTP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

HTML - Základy
CSS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaisťujeme na profesionálnej úrovni reklamu a branding, všetko od firemnej identity, marketingu, videoprodukcie, reklamných fotografií a tvorby webstránok. Jednoducho ide už o rokmi overený spôsob propagácie, prezentovania firmy a ich produktu. www.deepworks.sk
ID: 3598118  Posting date: 11.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 700,00 € v závislosti od vzdelania a pracovných skúseností