Externý montážnik kuchýň na mieru a ostatného nábytku

DECODOM, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
pevne stanovené podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stolárov živnostníkov, ktorí majú skúsenosť s montážou nábytku + kvalifikáciu na zapájanie elektrických spotrebičov, plynových spotrebičov a vodoinštalácie. Ponuka platí pre celé Slovensko.
- preprava a vynáška tovaru k zákazníkom
- montáž kuchýň na mieru a ostatného nábytku
požiadavky:
živnostenský list
vlastný automobil /dodávka/
profesionálne montážnické náradie

provízne hodnotenie
dlhodobú spoluprácu
prácu s kvalitným produktom

Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor. Životopis spolu s motivačným listom adresujete na [email protected]
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, z časových a kapacitných dôvodov odpovieme iba uchádzačom, ktorí budu pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Proaktívny, zodpovedný prístup, spoľahlivosť, ochotu cestovať.

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3407998  Posting date: 6.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: pevne stanovené podľa výkonu