Elektrikár - technik

DECCAN - ARIEM s. r. o.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
12.2019
730 - 1 000 EUR/mesiacBrutto mzda sa skladá zo základnej zložky 730€ a príplatku k základnej zložke podľa mesačného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu:
- práca vo výrobe elektro-vykurovacom a elektro-chladiarenskom priemysle
- zapájanie elektrickej časti vo výrobe
- výstupná kontrola
-spolupráca na vývoji nových výrobkov
- čítanie technickej dokumentácie
- vyhľadávanie chybovosti výrobkov, ich odstránenie
- práca na nových projektoch
- zákaznícka podpora a účasť na testoch aplikácie
- odborná konzultácia
- spolupráca s oddelením kvality a výrobou

-práca v rýchlo sa vyvíjajúcej spoločnosti
- stabilita a zázemie v prosperujúce spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- mzda vyplácaná zamestnancovi načas
- načas zaplatené odvody na sociálne a zdravotné zabezpečenie
- možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti
- pracovitý
- manuálne zručný
- zodpovedný
- flexibilný
- ochotný učiť sa nové veci

Spoločnosť DECCAN-ARIEM je stabilná, rýchlo rastúca výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskych trhoch. Zaoberá sa výrobou v priemisle a exportom produktov do EU.
ID: 3808243  Posting date: 12.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 730 - 1 000 EUR/mesiacBrutto mzda sa skladá zo základnej zložky 730€ a príplatku k základnej zložke podľa mesačného výkonu