Apply without a CV

Atraktívna brigáda pre študentov - Inventarizačný pracovník

DANTEM Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5,33 EUR/hod.Nástupná hodinová mzda v pracovný deň začína od 4,00 € / hod. Po získaní skúseností rastie tvoja odmena na 4,20 € / hod. Väčšinu inventúr vykonávame v noci a tak k tvojej štandardnej odmene vyplácame nočné ale aj víkendové príplatky. Napríklad ako začiatočník za prácu v noci cez pracovný týždeň dostaneš 5,33 € / hod. S narastajúcim počtom inventúr ťa čaká kariérny rast, vyššia mzda a ďalšie odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najlepšia brigáda! Vyber si, kedy chceš pracovať. Staň sa súčasťou atraktívneho tímu kolegov.
Prihlás sa u nás na stránke, nábory začneme zverejňovať v priebehu novembra, a Ty môžeš pracovať hneď v januári.
Ponuka inventúr bude bohatá.

Nástupná hodinová mzda v pracovný deň začína od 4,00 € / hod. Po získaní skúseností rastie tvoja odmena na 4,20 € / hod. Väčšinu inventúr vykonávame v noci a tak k tvojej štandardnej odmene vyplácame nočné ale aj víkendové príplatky. Napríklad ako začiatočník za prácu v noci cez pracovný týždeň dostaneš 5,33 € / hod., ak si dokonca vyberieš prácu v nedeľu v noci, môžeš dostať až 8,86 € / hod. S narastajúcim počtom inventúr ťa čaká kariérny rast, vyššia mzda a ďalšie odmeny.

Podmienky prijatia: študent strednej alebo vysokej školy, 18 - 26 rokov, slovenské občianstvo.

Viac informácii nájdeš na stránke https://nabory.dantem.net/sk
Ak budeš mať akékoľvek otázky napíš nám na [email protected] alebo nás kontaktuj telefonicky v pracovných dňoch 9:00 - 10:30 alebo od 13:00 - 14:30 na telefónnom čísle 0948 702 951.

Zamestnanecké výhody, benefity

Možnosť kariérneho rastu. Neustále vyberáme šikovných kolegov na pozície vedúcich inventúr. Možnosť záčastniť sa finančne zaujímavých akcií v zahraničí. Práca v priateľskom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
študent vysokej školy

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Z malej rodinnej firmy sme narástli na najvyhľadávanejšiu inventarizačnú spoločnosť so sídlami v piatich krajinách a realizáciami inventúr vo väčšine európskych krajín. Preto sa neustále obzeráme po skvelých ľuďoch, ktorí by sa k nám pridali a pomohli nám byť ešte lepší. O úspech spoločnosti DANTEM Slovensko sa dnes stará viac ako 2 000 zamestnancov. Nových kolegov prijímame v 10 regionálnych pobočkách naprieč celým Slovenskom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

DANTEM Slovensko s. r. o.
Blatnická 3
831 02 Bratislava
http://www.dantem.sk
ID: 3960200  Posting date: 5.10.2020  Basic salary component (gross): 5,33 EUR/hod.