Inspektor kvality ve výrobě (sk)

Daechang Seat s.r.o.

Místo práce
Okres Žilina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro posílení našeho týmu oddělení kvality v současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici INSPEKTOR KVALITY VE VÝROBĚ - REZIDENT

Místo výkonu práce: ŽILINA

Náplň práce:

  • měření a vyhodnocení kontroly dílů/procesů
  • periodická kontrola výrobního procesu
  • analýza zamítnutých dílů v procesu
  • evidence směnných problémů
  • spolupráce na implementaci a ověření nápravých opatření
  • řešení problémů s oddělením výroby a údržby
  • blokace neshodných výrobků a jejich evidence
  • návrhy zlepšovacích nápadů s ohledem na kvality výrobků/procesů

Požadavky na uchazeče:

  • vzdělání SOU bez maturity
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním provozu min. 1 rok výhodou
  • ochota pracovat na směny
  • loajální přístup

Nástup: Ihned / Dohodou

Nabízíme:

  • měsíční, půlroční bonusy
  • dovolená dle zákona
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • stabilní zaměstnání

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jiným uchazečům. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti Daechang Seat, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2833556  Posting date: 30.11.2016  The job comes from another website or source.