V súčasnosti hľadáme:

Referent zákazníckeho servisu

DACHSER Slovakia a.s.
Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
700 - 850 EUR/mesiac700€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe základ 750€ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Košiciach, K letisku 1439 hľadáme kolegyňu/ kolegu, ktorému učaroval svet prepravy a logistiky, rád komunikuje a hľadanie najlepšieho riešenia pre klientov i firmu je pre neho potešením. Mal by to byť zodpovedný, precízne a systémovo uvažujúci človek, ktorý hľadá stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • zodpovednosť a starostlivosť za sledovanie zberných zásielok zákazníkov a kontrola ich plynulého priebehu v exportnom a importnom smere
  • koordinácia zásielok v sieti európskych pobočiek s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a terminované požiadavky klientov
  • spracovanie objednávok a kontrola ich správnosti pred zaevidovaním do interného systému , kontrola cien
  • dodržiavanie postupov a nariadení stanovených v interných smerniciach a ostatnej dokumentácii spoločnosti DACHSER
  • spolupráca s obchodným oddelením a oddeleniami dopravy
  • kooperácia aktivít s domácimi a zahraničnými pobočkami v sieti DACHSER
  • pravidelný telefonický kontakt s existujúcimi zákazníkmi, preverovanie spokojnosti zákazníkov s našimi službami, starostlivosť o zákazníkov
  • riešenie denných operatívnych situácií
  • poisťovanie zásielok
  • spracovanie výstupu z ranných inventúr , reporting nezrovnalostí
  • práca s interným softwarom
  • pracovná doba od 8:00 do 16:30
  • komunikácia v anglickom jazyku na každodennej báze

Čo Vám ponúkame:
  • komplexné vstupné zaškolenie a možnosť dlhodobého rozvoja a budovania kariéry , ak budete mať záujem
  • priama podpora nadriadeného ,kolegov a obchodného oddelenia
  • zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • systém zamestnaneckých benefitov - (zdravotné voľno, fitnescentrum, darčekové poukážky, ročné odmeny, vernostné odmeny , stravné lístky nad rámec zákona, príspevky na vzdelávanie, lekárske prehliadky v súkromnom zdravotníckom zariadení , teambuildingové aktivity, spoločenské akcie a pod. )
  • nadštandardné firemné prostredie a pracovné podmienky
  • tím kolegov z dlhoročnými skúsenosťami
  • jednoduché a intuitívne IT systémy, s ktorými sa ľahko naučíte pracovať.

Dopravu do práce nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, dopravné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy
Asertivita - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Multitasking - Pokročilý
Geografické znalosti - Základy
Samostatnosť - Pokročilý
Precíznosť - Pokročilý
Odolnosť voči stresu - Pokročilý
Tímová spolupráca - Pokročilý
Organizačná schopnosť - Pokročilý
Znalosť trhu v oblasti prepravy a logistiky - Základy
Znalosť terminológie z oblasti dopravy a logistiky - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

preprava, logistika, služby zákazníkom

Počet rokov praxe

1

  • výborné komunikačné zručnosti v telefonickom a písomnom styku.
  • proaktívny prístup k riešeniu operatívnych situácií zo zákazníkmi a pobočkami
  • dobrý time manažment, práca s prioritami a systematické konanie, zmysel pre tímovú prácu a orientácia na zákazníka
  • schopnosť riešenia problémov, zvládanie konfliktných situácií, asertivita, aktívny prístup a samostatnosť
  • schopnosť pracovať súčasne na viacerých úlohách
  • znalosť dopravnej infraštruktúry , regiónov a geografie SR a EÚ
  • prax v oblasti špedície, dopravy a logistiky je výhodou.

Spoločnosť DACHSER patrí medzi najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb, s takmer 33 000 zamestnancami a 379 pobočkami doma i v zahraničí. DACHSER ponúka širokú škálu služieb v rámci dodávateľských reťazcov individuálne prispôsobených potrebám zákazníkov. Súčasťou týchto služieb sú rozsiahle tranzitné siete, od európskej a svetovej cestnej prepravy až po nákladnú leteckú, námornú a železničnú prepravu, obchodnú divíziu potravinovej logistiky, kontraktnú a informačnú logistiku.

Informácie týkajúce sa ochrany osobných údajov sú dostupné na našej webovej stránke www.dachser.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
Pošlite nám svoj životopis teraz
Pridajte sa k nám a spoločne udávajme tempo globálnej ekonomike
www.dachser.sk/kariera
ID: 3963604  Posting date: 7.9.2020  Basic salary component (gross): 700 EUR/mesiac