Junior Startup Hunter / Investment Associate

Czech Founders Ventures s.r.o.

Dunajská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho, kto bude náš 6-členný team dopĺňať citom pre detail, komunikačnými i organizačnými schopnosťami, ale najmä po ľudskej stránke. Niekoho, kto rozumie excelu aj ľuďom. Zaujíma sa o startupy a dokáže kriticky myslieť. Vie pomôcť s organizáciou aj operatívou, ale najmä, chce sa učiť. Je na začiatku. Kľudne čerstvo po škole. Niekoho, kto hľadá novú výzvu.

Ponúkame štandardnú odmenu (1800,- Eur), nadštandardnú flexibilitu a neštandardných kolegov. Budeš spolupracovať s inšpiratívnymi podnikateľmi na začiatku svojej cesty, ale aj s autormi najúspešnejších projektov Česko-slovenského regiónu. Budeš súčasťou ESOPU. (Áno, v našom fonde sa budeš podieľať na zisku z exitov.) Budeš môcť cestovať na zaujímavé eventy, niektoré nám pomôžeš aj zorganizovať. Ako bonus v post-covidovej dobe popri home-office ponúkame aj neobmedzenú možnosť pracovať z kancelárie …z nášho ateliéru v centre Bratislavy, spolu s ďalšími 8 kreatívnymi dušami. (architekti, dizajnéri, dj a producent, fotografka a programátor)

Vybraní kandidáti budú pozvaní na pracovný pohovor priamo s vedením investičného zoskupenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vieš pracovať s excelom aj ľuďmi.
- Máš záujem o podnikanie, startupy a technológie.
- Máš organizačné schopnosti a cit pre detail.

Sme team 6 ľudí, ktorým sa podarilo rozbehnúť investičné zoskupenie 45+ zakladateľov softwareových megafiriem z Čiech a Slovenska. Voláme sa Czech Founders VC, no nenechaj sa popliesť, sme aj na Slovensku. Ako Kofola. Chceme preinvestovať 10M,- Eur do 30-40 projektov na úplnom začiatku svojej cesty. Do projektov inšpiratívnych zakladateľov s globálnymi ambíciami. Chceme ich prepájať s našimi investormi, medzi ktorých patria zakladatelia firiem ako productboard, mall.cz, Twisto, Mews, Wood & Co., Livesport, GoBigname, vacuumlabs, CDN77, autori hry Mafia, .... Pomáhame tiež budovať a spájať komunitu 850+ zakladateľov technologických firiem z Čiech a Slovenska prostrednictvom sesterskej platformy czechfounders.org
ID: 4329303  Posting date: 15.11.2022  Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac