Hľadáme Excel experta (reporting & podpora finančných procesov)

CYTOPATHOS spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Hľadáte dlhodobú a stabilnú prácu pre spoločnosť, kde môžete uplatniť svoje znalosti a vedomosti?
2. Program Excel máte v malíčku a viete ako používať pokročilé funkcie?
3. Viete ako nastaviť reporting, overovať správnosť dát a pripravovať komplexné analýzy?
4. Máte zodpovedný prístup, nebojíte sa komunikácie a práce so systémami?
5. Administratívna práca, čísla a podklady pre účtovníctvo vo Vás nevyvolávajú paniku?
6. A okrem toho máte #pozitívny prístup# k práci?

6x áno?

Výborne, postupujete ďalej! Ak Vás zaujíma, čo budete robiť, tak pokojne pokračujte v čítaní a reagujte, lebo CHCEME práve VÁS!

Vašimi úlohami bude najmä:
• Zodpovedať za vykazovanie a správnosť dát, komplexný reporting smerom k iným oddeleniam či mimo spoločnosti v programe Excel;
• Pracovať ako administratívna a systémová podpora pre kolegov z útvaru financie, IT alebo vedenia spoločnosti;
• Pripravovať podklady pre externé účtovníctvo a mzdy;
• Riešiť vzniknuté problémy, nebáť sa zdvihnúť telefón a komunikovať s kolegami naprieč útvarmi;
• Prijímať nové výzvy a zmeny spojené s rastom spoločnosti, prispôsobovať tomu reporty, vykazovanie dát a pod.;
• Prinášať nové návrhy na zlepšenia fungovania reportingu a procesov.

• Preplácame stravné lístky nad rámec zákona;
• Flexibilný pracovný čas;
• Občerstvenie na pracovisku;
• Žiadny open space ale vlastný stôl a kancelária;
• Mimoriadne odmeny za pracovný výkon nad rámec svojej agendy;
• Možnosť kariérneho rastu;
• Podporujeme vzdelávanie našich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

• Ukončené min. stredoškolské vzdelanie s maturitou;
• Znalosť balíčka Microsoft Office a to najmä EXCEL na expert úrovni;
• Skúsenosť s reportingom, prípravou ad hoc analýz, overovaním dát a pod.;
• Schopnosť samostatne si organizovať prácu, zodpovedný prístup k zverenej agende;
• Riešiť viaceré úlohy naraz a to v obmedzenom časovom rámci;
• Dobré komunikačné schopnosti.

Cytopathos spol. s r.o. je neštátne diagnostické bioptické, cytologické a skríningové medicínske laboratórium. Je zároveň jedným z najväčších skríningových pracovísk v oblasti cytologického skríningu. Cytopathos spol. s r.o. poskytuje služby pre ambulantných i nemocničných klientov z celého Slovenska v odboroch chirurgia, dermatológia, gastroenterológia, ORL, gynekológia a iné. Súčasne zabezpečuje pregraduálnu a postgraduálnu výchovu študentov, ako aj špičkovú diagnostiku ochorení prostredníctvom širokého spektra špecializovaných pracovísk biopsie, cytológie, imunohistochémie a genetiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4023898  Posting date: 29.1.2021  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac