Technik Elektroniky

CTDI

Miesto práce
Sereď
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naš spoločnosť CTDI sro, je mnohonárodný spoločnosť na opravu a renováciu elektronických zariadení.
Hľadáme spolupracovníka v pozícii Technik Elektroniky - Bratislava s nasledujúcími podmienkami.

Náplň práce:

• Znalosť prevádzky technických výrobkov a testovanie , detekcie chýb, oprava alebo odstránenie chýb v operácii.
• Príprava dokumentácie o procese opravy, príprava denných riportov a správ.
• Zachovania technického stavu a zlepšenie konzistenciu produktu a vykonávanie preventívnych opatrení pre ich zachovanie.

Ponúkaný plat:

• Konkurenčné kompenzačné výhody a iné zamestnanecké výhody, benefity.
• Druh pracovného pomeru: hlavný/ plný úväzok
• Spoľahlivé podnikové pozadie

Informácie o výberovom konaní

Prihlásenie:

• Prosím, ak máte záujem o pracovné miesto, pošlite svoj životopis v slovenskom a v maďarskom jazyku alebo v slovenskom a v anglickom jazyku [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Očakávania:

• Očakávame kadidátov so stredným odborným vzdelaním.
• Technický diplom
• Odborná prax je potrebná
• Užívateľské zručnosti v Microsoft Office
• Komunikatívny anglický jazyk
• Počítačové zručnosti

Naš spoločnosť CTDI je medzinárodná spoločnosť na opravu a renováciu elektronických zariadení.

Adresa spoločnosti

CTDI
Tóth Árpád u. 1
1183 Budapest
ID: 3804230  Posting date: 6.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 600 - 1 700 EUR/mesiac