Voľné pozície

Brigádnik – odbor fin. inštitúcií a Custody

Bratislava

na dohodu (brigády)

Aký bude pracovný deň u nás?

Náplň práce: *Vystavovanie auditných potvrdení klientov a vypracovanie odpovedí na auditné požiadavky *Generovanie výpisov z účtov, kontrola zostavy a reportov *Zabezpečenie internej korešpodencie *Iné administratíve práce

Koho hľadáme?

*Si študent denného štúdia na VŠ a máš záujem o dlhodobú brigádu *Máš proaktívny prístup ku klientom *Rád sa učíš nové veci aktívna znalosť anglického jazyka *Máš prax so správou web stránok prostredníctvom CMS systémov *Práca v MS Office ti nie je cudzia *Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita sú tvojimi hlavnými črtami

Kolegyne a kolegov dokážeme oceniť

*základná mzda sa pohybuje 4,00€/hod* *dlhodobú brigádu, možnosť pracovať aj popri vysokej škole *príjemné pracovné prostredie *získanie praxe *príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine *možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-JP

Uvidíte sa s:

Jana Pavle

ID: 3867449  Posting date: 10.2.2020  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: od 4€/hod. brutto