Obchodní zástupce elektrokol pro Slovensko

CRUSSIS electrobikes s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost Crussis Electrobikes s.r.o., patřící mezi TOP 3 výrobce elektrokol v ČR, hledáme obchodního zástupce elektrokol pro Slovensko.

Baví Vás obchod ? Jsou elektrokola či normální kola Vaším koníčkem ? Máte zkušenosti z obchodu? Pokud ANO, tak jste to právě VY, koho hledáme do našeho CRUSSIS týmu !

Co od Vás očekáváme ?

-Zkušenost s obchodováním
-Znalost či zájem v kolech či elektrokolech
-Chuť pracovat
-Být týmovým hráčem
-Bezúhonnost
-Preciznost
-Zdravotní způsobilost
-Zkušenost z cyklo podmínkou

Co bude náplní Vaší práce ?

-Získávání nových obchodních partnerů na SR
-Komunikace s obchodními partnery
-Občasná pomoc a návštěva obchodních partnerů
-Udržování dobrých vztahů
-Kontrola prodeje na SR
-Trávení pracovní doby převážně na SR

Co Vám nabídneme ?

-Práci na HPP nebo ŽL
-Platové ohodnocení 25 000 Kč (972 EUR) + bonusy z prodeje (až 50 000 Kč, 1 940 EUR)
EUR-Týmové oblečení
-Možnost zapůjčení elektrokola nebo koloběžky CRUSSIS
-Kariérní růst
-Nástup možný ihned

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis !

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3599370  Posting date: 13.2.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 25000 Kč/měsíc