Pracovník/čka vymáhania pohľadávok s rumunským jazykom

CreditCall, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád/rada nové výzvy a baví ťa práca v kolektíve, u nás budeš na správnej adrese.
Hľadáme výpomoc do tímu inkasných špecialistov, ktorých hlavnou náplňou práce je starostlivosť o pridelené prípady dlžníkov, prijímanie telefonátov, dohadovanie splátkových kalendárov a celkovo telefonická, emailová a poštová komunikácia s dlžníkmi. Pokiaľ rád komunikuješ, baví ťa hľadať riešenia a vieš sa plynule dohovoriť v rumunčine, si u nás vítaný.

Ponúkame ti možnosť získania zaujímavých finančných bonusov, prácu v stabilnej spoločnosti, komplexné zaškolenie, dlhodobú spoluprácu, profesionálny prístup a celkovo zaujímavú prácu podporujúcu komunikáciu a profesijný rast v oblasti inkasa.

Okrem toho ponúkame:
  • stravné lístky,
  • dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne,
  • platenú dovolenku v deň tvojich narodenín (deň voľna navyše),
  • vianočný bonus: 15% zo zisku spoločnosti rozdelený medzi zamestnancov podľa zásluh a odpracovaných hodín,
  • odmenu za odporučenie nových kolegov, ktorá môže byť až 500 Eur, ak nový kolega odpracuje aspoň rok.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa.
Pracovné skúsenosti pri vymáhaní pohľadávok sú výhodou, ale nie podmienkou.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného človeka s aktívnym prístupom k práci, ktorý má rád výzvy.
Plusom je komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, spoľahlivosť a proaktívny prístup.
Ak si myslíš že by ťa táto práca bavila, neváhaj sa nám ozvať.

* Spoločnosť CreditCall poskytuje služby v oblasti zákazníckeho servisu, telemerkatingu, manažmentu pohľadávok a prieskumnej agentúry.
* Realizujeme projekty pre významných klientov.
* Nemusíme byť najväčší, chceme byť najlepší!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4029213  Posting date: 14.7.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac