Špecialista technickej podpory (Level 1)

CPL Jobs s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
24000 EUR/rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Poskytovanie technickej podpory užívateľom v oblasti hardware a software
  • Identifikovanie a riešenie problémov alebo prípadná eskalácia
  • Písanie potrebnej dokumentácie a zaznamenávanie informácií o incidentoch a ich riešeniach
  • Profesionálny prístup k zákazníkom
  • Dodržiavanie termínov a zabezpečenie efektívneho riešenia incidentov

 Požiadavky:

  • Predošlá skúsenosť v oblasti technickej podpory výhodou
  • Nemecký jazyk na úrovni min. B2
  • Schopnosť pracovať na smeny
  • Relokácia do Nemecka (Dusseldorf)

 Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové ohodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusybenefity či variabilnú zložku mzdy.

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 180/300 EUR nákupnú poukážku! Pre viac informácií ma kontaktujte na [email protected]

Benefity:

  • 28 dní platenej dovolenky
  • Nedeľný a ročný bonus
  • Flexibilný pracovný čas
  • Kariérne možnosti

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov:

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti CPL Jobs, s.r.o., so sídlom Vysoká 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 881 895, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 31323/B (ďalej len “CPL“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých CPL, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám skupiny CPL a klientom CPL, v medziach sledovaného účelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do CPL.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Our client is an international company providing IT services.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

CPL in Slovakia is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3972071  Posting date: 22.10.2020  The job comes from another website or source.