1 500 EUR
CPL Jobs je divízia CPL Resources, vedúcej írskej personálno-poradenskej spoločnosti, poskytujúcej služby v oblasti náboru zamestnancov prostredníctvom výberu a vyhľadávania zamestnancov, poradenstva, personálneho lízingu, až po HR outsourcing v rámci Európy už od roku 1989. Skupina CPL je zložená z 10 samostatných spoločností, pričom každá poskytuje špecializované náborové aktivity a komplexné HR služby pre rôzne sektory.

Dnes CPL zamestnáva viac ako 800 zamestnancov v Európe, dodáva kvalitné služby prostredníctvom siete 40 pobočiek v 11 krajinách a troch nezávislých Sourcing Hubs. Neustále rastieme a rozvíjame spoločnosť v Írsku a v Európe, rozširujeme naše dlhoročné portfólio klientov.

Senior/Lead Daňový konzultant (Ref. č.: JO-1806-411138Ir_2)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Celková mzda (brutto)
1 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Zodpovednosti:

 • Daňové poradenstvo pre klientov
 • Podpora a vedenie projektov pre medzinárodných klientov (vrátane due dilligence)
 • Spracovanie a príprava daňových priznaní
 • Riešenie ad-hoc daňových prípadov
 • Komunikácia s klientmi daňovými autoritami a inými štátnymi orgánmi
 • Sledovanie zmien v oblasti daňovej legislatívy
 • Identifikácia daňových rizík a riešenie problémov
 • Koordinovanie práce juniorov na projektoch

Požiadavky:

 • VŠ vzdelanie 2. stupňa v ekonomickom odbore
 • Znalosť platnej legislatívy z oblasti daní a účtovníctva (SVK aj medzinárodnej)
 • 2-4 roky skúsenosti v oblasti daňového poradenstva
 • Plynulá angličtina 

Brutto základný plat bude závisieť od pracovných skúseností, odbornej kvalifikácie a zručností kandidáta. Uvedená suma je minimálna mzda, ktorú možno ponúknuť za túto pozíciu a nezahŕňa bonusy, výhody alebo variabilnú časť platu.

Nie ste vhodným kandidátom na túto poziciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 180 / 300 EUR nákupnú poukážku! Pre viac informácií ma prosím kontaktujte na [email protected]

Benefity:

 • Sociálny fond
 • Multisport karta
 • Jazykové kurzy
 • Teambuildingy a ďalšie

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti CPL Jobs, s.r.o., so sídlom Vysoká 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 881 895, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 31323/B (ďalej len “CPL“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých CPL, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám skupiny CPL a klientom CPL, v medziach sledovaného účelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do CPL.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1500€/mesačne v závislosti od skúsenosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Naším klientom je consultingová spoločnosť so sídlom v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

ID: 3758657   Posting date: 9.9.2019   The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards:   Od 1500€/mesačne v závislosti od skúsenosti