Inside Sales Executive (Ochranné Pomôcky)

CPL Jobs s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
od 1400€ / mesiac (Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové ohodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, benefity či variabilnú zložku mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:

  • Kontaktovanie klientov ohľadom osobných ochranných pomôcok a produktov, a ponúkanie týchto produktov,
  • Prostredníctvom komunikácie cez, e-mail, telefón, videokonferencii zastrešovať región ČR a SR,
  • Vyhľadávať nové obchodné príležitosti a aktívne s nimi pracovať,
  • Udržiavať a rozvíjať klientskú databázu,
  • Pracovať v nadväznosti so stanoveným obchodným plánom,
  • Kooperácia s kľúčovými partnermi v záujme budovania vzťahov a potenciálnych obchodných príležitostí.

Požiadavky:

  • Silné telefonické komunikačné zručnosti,
  • Skúsený v korporátnej produktivite a prezentačných nástrojoch na webe,
  • Skúsenosť s prácou v CRM,
  • Excelentné verbálne aj písomné komunikačné zručnosti,
  • Schopnosť multi-taskingu, prioritizácie, efektívny time-management,
  • Skúsenosť s vybavovaním veľkého množstva telefonátov na dennej báze výhodou.

*Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové ohodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, benefity či variabilnú zložku mzdy.

Nie ste vhodným kandidátom na túto poziciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 180 / 300 EUR nákupnú poukážku! Pre viac informácií ma prosím kontaktujte na [email protected]

Benefity:

  • Flexibilný systém benefitov,
  • Kvartálne bonusy,
  • 5 dní dovolenky navyše,
  • 3 sick days,
  • Cafeteria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je popredná, globálne pôsobiaca inovatívna spoločnosť so sídlom v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

CPL in Slovakia is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3466887  Posting date: 9.8.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: od 1400€ / mesiac (Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové ohodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, benefity či variabilnú zložku mzdy)