Nákupca pre redistribučný sklad

COOP Jednota

Miesto práce
Bajkalská 25, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2020
850 - 1 250 EUR/mesiacnástupný plat je 1100 EUR - 1250 EUR brutto mesačne, k základnej mzde na mesačnej báze vyplácame pohyblivú zložku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme perfekcionistu so zmyslom pre obchod a logistiku, ktorý má chuť na dennej báze efektívne zabezpečovať nákup a distribúciu vybraných tovarov.
Náplň práce tvorí:
- objednávanie tovaru od výrobcov v súlade s požiadavkami logistických centier skupiny COOP Jednota
- plánovanie, riadenie a objednávanie distribúcie tovaru na území SR i v zahraničí v spolupráci so zmluvnými prepravcami
- sledovanie stavu skladových zásob, evidencia, spracovávanie a sumarizácia objednávok, vystavovanie dodacích listov
- kontrola podkladov od dodávateľov - množstvo dodaného tovaru, správnosť údajov a pod.
- realizácia inventúr tovaru
- spracovávanie definovaných reportov, vrátane vyhodnocovania marketingových akcií
- aktualizácia sortimentného katalógu, spracovávanie cenových kalkulácií
- administrácia evidencie príslušných obalov, komunikácia s príslušnými inštitúciami (Recyklačný fond, Obvodný úrad životného prostredia a pod.), vybavovanie zodpovedajúcich povolení

Pracovnú pozíciu obsadzujeme na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Ponúkame:
- firemnú kultúru, v ktorej plne rešpektujeme potrebu zosúladenia pracovného a rodinného života zamestnanca
- flexibilný pracovný čas
- príjemné a trendy pracovné prostredie
- podporu v pravidelnom odbornom vzdelávaní a priestor na profesionálny rozvoj
- plne hradené kurzy anglického jazyka realizované v rámci pracovnej doby
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- 2 dni zdravotného voľna
- doplnkové dôchodkové sporenie
- polročné a koncoročné odmeny podľa jasných interných pravidiel
- tímbildingy a ďalšie firemné podujatia
- prácu pre lídra na trhu s potravinami a jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Oceníme kandidátov, ktorí:
- sú reálne experti v práci s excelom
- majú prehľad o trhu s potravinami vrátane platnej legislatívy
- vyznajú sa v logistike, skladovej evidencii a vedia čo znamená robiť inventúru
- majú analytické myslenie
- získali svoju doterajšiu prax v oblasti maloobchodu
- dokážu pracovať samostatne a zároveň byť platným členom tímu

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 000 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 25 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 9 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Kinderová
Tel.: +421258233233
E-mail: poslať životopis
ID: 3845567  Posting date: 10.1.2020  Basic salary component (gross): 850 EUR/mesiac