Hľadáme Sourcing Managera! Získaj prácu, ktorá ťa baví...

CoolPeople s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Garantovaná nástupná mzda: 1000 € brutto (finálna výška závisí od skúseností kandidáta) + zaujímavé kvartálne odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si sa už stretol s oblasťou IT, baví ťa komunikácia a chceš sa stať súčasťou úspešnej firmy, čítaj ďalej…

Naša spoločnosť je najväčším poskytovateľom IT kapacít a aktuálne dáva príležitosť tým talentovaným, stať sa súčasťou niečoho veľkého a obsadzovať IT odborníkov pre tých najväčších hráčov na trhu. Veď IT sektor je teraz jednoducho IN.

Hľadáme niekoho, kto má veľké ambície, nebojí sa výziev, chce byť úspešný a pracovať na svojom rozvoji…

Čo bude tvojou úlohou?
- hrať sa na HR detektíva a nájsť toho správneho IT odborníka pre tú správnu spoločnosť
- osloviť IT kandidátov , ktorí čakajú, kým sa im ozveš so super ponukou a zaujať ich
- hľadať talenty na LinkedIn, kde máš zriadený prémiový účet
rozprávať sa s kandidátmi :) či už pri dobrej káve, telefonicky alebo na obede
- zúčastňovať sa pohovorov u našich TOP klientov
- nebudeš na to sám/sama! spolu s obchodníkom vytvoríte skvelý tím, aby ste to kandidátovi pomohli dotiahnuť do úspešného konca a nájsť mu prácu snov

- staneš sa súčasťou modernej spoločnosti s veľa šikovnými kolegami, od ktorých sa máš čo učiť
- skvelý kolektív, s ktorým budeš mať kopec zážitkov mimo práce aj v práci (príkladom sú teambuildingové akcie, spoločné obedy a aj piatkové raňajky v našej obývačke)
- neformálna start-up atmosféra s peknými priestormi, kde si napríklad môžeš zacvičiť jógu alebo učiť sa angličtinu
- možnosť na sebe pracovať a mať svoj vlastný rozvojový plán
- veľmi zaujímavé kvartálne odmeny - výška závisí len od teba (strop neexistuje)
- ranná kávička je samozrejmosťou :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- mal by si mať pozitívny vzťah k IT, aby ťa slovo ako JAVA alebo SAP nezaskočilo
- chuť sa učiť a neustále na sebe pracovať
- vedieť si poradiť v každej situácii a naučiť sa improvizovať (nie sme call centrum s presne stanoveným postupom)
- nadšenie pre komunikáciu - mal by si vedieť vypočuť, podporiť, poradiť a vedieť pohotovo reagovať
- jeden neúspech ťa neodradí, skôr sa sústredíš na desiatky ďalších úspechov
- vedieť sa dohovoriť po anglicky (úroveň B2) (k budeš vedieť anglicky na dobrej úrovni, môžeme sa porozprávať aj o možnosti práce vo Viedni)

Správca osobných údajov je CoolPeople a.s., IČO: 29034400. Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť CoolPeople s. r. o., so sídlom Karadžičova 12 821 08 Bratislava, IČO: 45614903. Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).

Naším poslaním je poskytovať najlepšie IT služby, ktoré potrebujete pre svoje podnikanie a inovácie. Zameriavame sa na poskytovanie IT služieb podľa konkrétnych potrieb a zadaní. Náš tím sa zameriava na flexibilnú spoluprácu, perfektné služby a včasné dodanie požadovaných riešení. Hlavným cieľom je dlhodobo udržateľná spolupráca, ktorá je založená na neustálom zvyšovaní kvality a kvantity poskytovaných služieb a na vzájomnej dôvere medzi našimi zamestnancami, klientmi a IT odborníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3575114  Posting date: 10.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Garantovaná nástupná mzda: 1000 € brutto (finálna výška závisí od skúseností kandidáta) + zaujímavé kvartálne odmeny podľa výkonu