Firemný Ajťák

CONCENTRIX SERVICES SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako názov pozície napovedá, hľadáme do firmy ajťáka. Niekoho šikovného, kto sa nebojí pichnúť skrutkovačom do železa, a ocení príležitosť naučiť sa niečo nové. Správa okien v doméne, diagnostika IT problémov, trochu sieťariny, občas pripraviť pár počítačov - nič dramatické.

Pozícia je na 70% IT, zvyšok sú drobnosti okolo chodu firmy.
Bezpečnostný a kamerový systém, nákup IT techniky, správa budovy, sklad.

Plat ponúkame od 1300, ale sme ochotní sa dohodnúť. Veď to poznáš, podľa skúseností. Hlavnými výhodami tejto pozície sú podľa nás jej pestrosť, príjemné pracovné prostredie a priateľský tím.
Na osobnom stretnutí povieme viac - takže ak sme ťa zaujali, prosím ozvi sa, radi ťa uvidíme u nás na káve.

- Balíček prémiovej zdravotnej starostlivosti
- Životné a úrazové poistenie
- 100% preplácanie PN, 3 dni bonusovej dovolenky
- Tímové aktivity: športové turnaje, vianočný večierok, Secret Santa, zdravé raňajky a mnohé iné
- Moderná kancelária so skvelým výhľadom na mesto
- Oddychová zóna s hracou konzolou, káva, sprcha, bezpečné bicyklové státie
- Garážové parkovacie miesto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hi, we're Concentrix + Webhelp.

We're the tech-powered customer experience (CX) company that's creating game-changing journeys for our people and our clients and their customers.

Our people around the world have devoted their careers to ensuring every relationship is exceptional. So naturally, we're committed to creating game-changing career journeys that power our people towards greater opportunities and brighter futures.

Concentrix + Webhelp is an Equal Employment Opportunity employer - we welcome candidates from diverse backgrounds. Documented evidence of eligibility will be required from candidates as part of the recruitment process.

For information, recent news, and to follow Concentrix on Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ and YouTube, visit www.concentrix.com and www.webhelp.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3652092  Posting date: 17.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1300 EUR brutto