Reakťáci všetkých krajov sem sa!

Commander Systems, s.r.o.

Miesto práce
Žitná 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ostrieľaného React Front-end & Javascript Developera na full-time.
Máme na stole geniálny projekt, ale chýbaš nám práve TY!
Čo budeme od teba chcieť:
- Zodpovednosť za architektúru, vývoj a údržbu webových aplikácií
- Analýzu klientskych požiadaviek
- Návrh riešení, implementácia, prevádzková podpora
- Skúsenosti, spoľahlivosť a kreativitu pri návrhoch riešení

- Služobný byt v Bratislave (!) - ak nie si z BA, tak ťa vieme ubytovať. ZADARMO.
- Možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, nápady a znalosti - to Ti bárskto nedovolí
- Používame Jiru, Bamboo, Confluence, kávovar a veľa si píšeme na biele nástenky
- Veľmi dobré platové ohodnotenie, ale to majú všetci
- Home office a sick days, ale na tie sa moc nehráme
- Stolný futbal - na tom sa naozaj hrávame
- Playstation 4 - tú nikto nehráva, ale dobre to vyzerá hneď vedľa 50" LCD
- Notebook podľa vlastného výberu... teda... ak to bude jeden z tých, ktoré ti ponúkneme ;-)
- Ak holduješ Applu a máš svoj vlastný MacBook, dostaneš od nás každý mesiac navyše príspevok za to, že používaš vlastné železo na prácu pre nás

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
PHP - Základy
JavaScript - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax aspoň dva roky
- Pokročilé znalosti React/Flux
- Poznanie pojmu Isomorphic app
- NodeJS, SocketIO - znalosť PHP výhodou
- Schopnosť rozhodovať o budúcom smerovaní vývoja SW
- Znalosť anglického jazyka na úrovni porozumenia dokumentácií
- Samostatnosť, kreativita, dôslednosť a zodpovednosť

Spoločnosť Commander Systems s.r.o. je jednotkou na trhu v oblasti poskytovania online GPS monitoringu vozidiel.
Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už 11 rokov a za túto dobu vyrástla na 60 zamestnancov a rozrástla sa aj do okolitých krajín.
Na slovenskom trhu Commander Systems ponúka plné portfólio služieb pre spoločnosti, ktoré chcú vďaka kontrole nákladov na prevádzku vozidiel a spôsobu ich využitia zvyšovať svoju efektivitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2156704  Posting date: 16.3.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: upresnené na pohovore