Asistent/ka projektového manažéra

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1100EUR - 1600EUR - finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého a dynamického tímu hľadáme Asistenta/Asistentku projektového manažéra, ktorý/á sa bude podieľať na realizácii našich projektov.
Vašou náplňou práce bude:
• Zúčastňovanie sa na interných stretnutí, spracovávať zápisy a úlohy do štrukturovanej podoby pre jednotlivých teamleadrov
• Delegovanie úloh a kontrola úloh jednotlivých oddelení spadajúcich pod projektového riaditeľa alebo participujúcich kolegov na projektoch
• Zúčastňovanie sa na stretnutiach projektového oddelenia
• Spracovanie a udržiavanie administratívnej agendy pre projektové oddelenie (zmluvy, objednávky, korešpondencia, zmenové listy, protokoly)
• Evidencia a kontrola projektových nákladov vs. budget
• Aktualizácia projektových dokumentov (harmonogram, budget)
• Zabezpečovanie pravidelného reportingu pre projektového riaditeľa a obchodné oddelenie
• Príprava podkladov, prezentácií a analýz k projektom podľa požiadaviek projektového manažéra
• Organizácia projektových služobných ciest (letenky, ubytovanie, výjazdy, víza, poistenie)
• Aktívna komunikácia s kľúčovými dodávateľmi, preverovanie termínov pri dodávateľoch
• Správa databázy existujúcich klientov a údajov k projektom
• Príprava projektovej dokumentácie
• Aktívna komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom na dennej báze

- práca v mladom, ale skúsenom a tvorivom kolektíve
- práca na zaujímavých projektoch
- práca s novými a progresívnymi technológiami
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pozíciu "Asistent/ka projektového manažéra" od Vás potrebujeme CV, a aj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme za prejavený záujem.
Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni
• Ruský jazyk výhodou
• Praktické skúsenosti so zabezpečovaním
služobných ciest v zahraničí aj väčších
skupín ľudí (letenky, hotely, transport)
• Prax na podobnej pozícii min 3 roky
• Microsoft Office
• Flexibilita (časová, osobná)
• Vysoké pracovné nasadenie, orientácia na
výsledok
• Otvorenosť, komunikatívnosť
• Samostatnosť a zároveň tímový hráč
• Organizačné schopnosti
• Dôslednosť, zodpovednosť

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3725521  Posting date: 3.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1100EUR - 1600EUR - finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta