Servisný technik - zdravotnícka technika

CMI spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
full-time
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ prémie, odmeny za extra prácu, príplatky za výjazdy mimo pracovnej doby a cez víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V predaji a servise prístrojov, inštrumentov pre oftalmológiu a ORL patríme medzi najsilnejších hráčov na českom a slovenskom trhu. Sme tu už 30 rokov a hľadáme nového kolegu do nášho servisného tímu.

POSILA DO NÁŠHO SERVISNÉHO TÍMU – SERVISNÝ TECHNIK ZDRAVOTNÍCKYCH ZARIADENÍ

Motivačný list pre nášho budúceho kolegu/kolegyňu

Dobrý deň,

je to už 30 rokov od založenia značky CMI a podarilo sa nám toho už veľa. V predaji a servise prístrojov, inštrumentov pre oftalmológiu a ORL patríme medzi najsilnejších hráčov na českom a slovenskom trhu. Boli sme pri prvej operácii katarakty metódou fakoemulzifikácie (pomocou ktorej sa dnes robí asi 160 000 očných operácií ročne), vďaka ktorej vidia pacienti svet jasnejší a v plných farbách- Boli sme pri prvej implantácii kochleárneho implantátu, vďaka ktorému môžu nielen novorodenci, ale aj dospelí ľudia s vrodenou vadou opäť objavovať nové zvuky sveta okolo nich. Stali sme sa lídrom na českom a slovenskom trhu v predaji OCT (optická koherentná tomografia). Radi sa stretávame s novými šikovnými ľuďmi, osobnosťami, s ktorými dokážeme splniť všetky požiadavky našich klientov a kolegov v plnej miere.

Hľadáme kolegu do nášho servisného tímu, servisného technika zdravotníckej techniky, ktorý sa nebojí práce, má chuť pracovať v maximálnom nasadení a ide si za svojím cieľom. Človeka, ktorý dokáže spoznávať nových zákazníkov, dokáže si s nimi vytvoriť pozitívny obchodný až priateľský vzťah. Má rad jazdu, nebojí sa cestovať po celej Slovenskej republike a dokáže nacestovať až 60 000 kilometrov ročne.

Hľadáme človeka, ktorý dokáže robiť vlastné rozhodnutia, vie si samostatne poradiť v krízových situáciách a pracovať pod časovým tlakom. Servisného technika, ktorý nepochybuje o tom, že náš zákazník je náš pán a že vzťahy sa budujú na základe splnených sľubov. Nebojí sa žiadnej práce, počnúc základnou prácou s interným CRM systémom až po úspešné odstránenie technických závad na zdravotníckych zariadeniach. Chce nám byť kolegom na 100%, pracovať s nami, prežívať s nami náš každodenný zápal a v prípade potreby podať pomocnú ruku kolegom z obchodného tímu. Hľadáme človeka, ktorý má rád svoju prácu a ráno vstáva s pocitom, že sa do práce teší, dokáže sledovať svoju agendu a hlavne nezabudne na nič, čo nie je dokončené na 100%.

Ak máte pocit, že tento motivačný list bol určený práve pre Vás, pošlite nám svoj životopis s fotografiou a motivačnými listom tentokrát určeným pre nás a my sa s Vami radi stretneme v našej kancelárii a povieme Vám viac o našej firme.

Branislav Kriška

Výkonný riaditeľ CMI pre Slovensko a Českú republiku

Zamestnanecké výhody, benefity

Príspevok na športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadované vzdelanie:
elektrotechnického smeru
osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa vyhlášky 718/2002 Z.z. (paragraf 21)

Znalosti:
anglický jazyk - aktívne

vodičský preukaz B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Predaj a servis medicínskej techniky, spotrebného matriálu a výživových doplnkov pre oftalmológiu a ORL - súkromné a štátne ambulancie a operačné sály
viac informacii na www.cmi.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CMI spol. s r.o.
Trenčianska 47
82109 Bratislava
http://www.cmi.sk
ID: 701450  Posting date: 11.9.2020  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac