Barman / Barista Staničný pivovar

CLAUDE s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 100,00 € brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve TEBA! Staň sa súčasťou nášho skvelého, mladého tímu, kde ti bude robiť radosť reprezentovať jednu z nových trendových gastro prevádzok v nových priestoroch Stanice Košice.

- Ak je gastronómia tvojím hobby
- Ak ti nechýba optimizmus a príjemné vystupovanie a rád komunikuješ s ľudmi
- Ak rád rozvíjaš svoje schopnosti a posúvaš sa v oblasti gastronómie
- Ak rád a s úsmevom obsluhuješ
- Ak máš rád kvalitný servis nápojov
- A ak je pre teba samozrejmosťou profesionálne správanie
máš príležitosť zamestnať sa u nás, kde precíznu prácu vieme oceniť.

Čo u nás získaš?
-Šancu stať sa súčasťou skvelého mladého a energického teamu
-Zaškolenie v oblasti kávy a produktového portfólia
-Príležitosť k rozvoju vďaka školeniam
-Intenzívny profesný rozvoj v priateľskej atmosfére
-Partnerské vzťahy založené na vzájomnej dôvere
-Čakajú Ťa rôzne prednášky aj praktické školenia na profesionálnej úrovni. Ak máš špeciálnu zručnosť, o ktorú sa chceš podeliť, neváhaj nám ju ponúknuť. Radi sa učíme od seba navzájom!
Čo robí Barman / Barista ?

- čapuje pivá aktuálnej ponuky, pripravuje kávu a ostatné nápoje ( šťavy, čaje, alkohol,...)
- aranžuje pripravované nápoje s vysokým dôrazom na estetickú stránku servírovania
- obslúži našich zákazníkov a je pre nich inšpiratívny pri výbere nápoja
- koordinuje objednávky surovín a polotovarov
- manipulácia a skladovanie surovín
- mesačné inventúry

- Možnosť ovplyvniť a spoluvytvárať tvár a charakter prevádzky
- Práca na krátky/dlhý týždeň, možnosť plánovania pracovných smien
- zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom a šikovnosťou.
- odborné školenia tretích strán
- získanie pracovných skúseností v zázemí úspešnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve

Pre prvé výberové kolo je nevyhnutné zaslať životopis s fotografiou.
Prosím hláste sa len skúsení uchádzači, ktorých táto práca naozaj baví,resp.majú
už minimálne základy, barmanský a baristický kurz výhodou (nie je podmienkou).

Druhé výberové kolo bude prebiehať s vybranými uchádzačmi osobným pohovorom.

Podmienkou prijatia je platný zdravotný preukaz, výučný list v odbore alebo hygienické minimum.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

barman, čašník

Počet rokov praxe

2

- Vášnivý záujem o gastronómiu a všetko nové v nej
- Kreativita v oblasti receptov a postupov
- Samostatnosť a samoorganizovanosť
- Prozákaznícka orientácia
- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- Serióznosť, čestnosť a lojalita
- Elán a nadšenie, chuť pracovať

- maloobchodná prevádzka potravín, prevádzka reštaurácie a rýchleho občerstvenia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3681258  Posting date: 15.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1 100,00 € brutto mesačne