Predavačka predajne Prešov

City Realex SK s. r. o.

Miesto práce
Prešov
700 - 1 100 EUR/mesiacNástup 700€ brutto + preplatené nadčasy. Po skúšobnej dobe odmeny za výsledky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívne naladenú, komunikatívnu, empatickú a spoľahlivú kolegyňu do nášho pracovného tímu.

Vašou náplňou práce bude predávať v luxusných predajniach EROTIC CITY značkové produkty a zaisťovať chod jednej z našich predajní.

* práca na hlavný zamestnanecký pomer na dobu neurčitú
* zaujímavá práca v úspešnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* pravidelná mzda a zamestnanecké benefity
* príplatok za Vaše jazykové znalosti
* priateľský kolektív

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme moderná a rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť predajní Erotic City. Stali sme sa dominantným predajcom v Českej a Slovenskej republike v oblasti erotiky a v súčasnej dobe máme v oboch týchto krajinách takmer 100 predajní.

Naším poslaním je presvedčiť spoločnosť o tom, že používanie erotických pomôcok v milostnom živote je úplne prirodzené a bežné a vítame do tímu všetkých nových kolegov, ktorí nám chcú pomôcť toto poslanie napĺňať.
ID: 3945237  Posting date: 31.7.2020  Basic salary component (gross): 700 EUR/mesiac