Obchodný riaditeľ, vedúci obchodu

CICERO GROUP s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 89, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu výrobno-obchodnú spoločnosť hľadáme vedúcu osobnosť na riadenie obchodu a obchodníkov. Hlavným predmetom činnosti bude vytvoriť stratégiu obchodu, riadiť obchodné procesy obchodníkov (od cenovej ponuky k objednávke, až k odovzdaniu produktu) a zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov.

Hľadáme dynamického človeka so znalosťou v danom segmente produktov a materiálov.

Nutné ovládať túto profesiu v tomto odvetví a mať dobrý prehľad o trhu.
Fungovanie v B2B prostredí.

Dynamicky rastúci plat, možnosť plnej sebarealizácie, priateľská pracovná atmosféra, firemné auto, notebook, MT.

Životopis, motivačný list a prípadný krátky obchodný plán + vaše požiadavky posielajte emailom.

*Pozícia nie je vhodná pre osobu bez predchadzajúcej praxe v riadiacej funkcii.

Ďakujem a teším sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Komunikatívnosť
Samostatné myslenie aj konanie
Spoľahlivosť a loajalita
Orientácia na výsledky
Pozitívne myslenie
Stabilita
ANJ výhodou

Spoločnosť sa venuje cez 15 rokov výrobe reklamy - svetelnej, nesvetelnej, reklamných nosičov, 3D nápisov a pod. Sme dodávateľom v rámci celého Slovenska. Viac na našich webových stránkach www.cicero-reklama.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3359135  Posting date: 11.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou