HR Generalist

CHRYSSO HOLDING s. r. o.

Miesto práce
Popradská 56, 040 01 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme uchádzača/uchádzačku na pozíciu HR Generalist, ktorý/á má záujem pracovať v oblasti personalistiky (nábor a výber zamestnancov, vzdelávanie...).
Sme otvorení uchádzačom s praxou v danej oblasti s aktívnym prístupom a chuťou pracovať s ľuďmi a pre ľudí.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- administratívna činnosť spojená s náborom a výberom pracovných pozícií
- spolupráca s kolegami v rámci HR tímu
- inzerovanie pracovných ponúk a zviditeľňovanie ponúk na sociálnych sieťach
- aktívne vyhľadávanie kandidátov a ich selekcia
- vedenie výberových konaní
- koordinácia a organizačné zabezpečenie vzdelávacích a rozvojových aktivít
- riadenie HR “hard” procesov
- Zodpovednosť za správu ochrany osobných údajov

o atraktívne pracovné prostredie vrátane najnovšej technológie
o možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
o priestor pre odborné vzdelávanie, profesijný rast
o mobilný telefón

Životopis spolu s motivačným listom a fotografiou nám zašlite na nižšie uvedený email pri dodržaní štruktúry požadovaných dokumentov.
Váš záujem o nami inzerovanú pozíciu si veľmi vážime, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je investičná činnosť v rôznych oblastiach pôsobenia. Našou snahou je zabezpečiť všetky prebiehajúce, ale i plánované projekty kvalitnými partnermi a spolupracovníkmi, ktorí sa budú spolupodieľať na procese neustáleho zlepšovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- analytická osobnosť orientovaná na detail a cieľ
- znalosť Zákonníka práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3333512  Posting date: 12.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou