Obchodný zástupca B2B (IT sektor)

ChatboTech

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Fixný základ 800 EUR + variabilná zložka (percentá z predaj)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu šikovného obchodného zástupcu, ktorý by mal na starosti B2B predaj inovatívneho software-u na tvorbu chatbotov.

Náplň práce:
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a firemných zákazníkov
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Vytváranie obchodných a cenových ponúk
- Monitorovanie trhu
- Profesionálna prezentácia firmy na konferenciách

- Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od výsledkov predaja
- Flexibilná pracovná doba, možnosť home-office
- Práca v mladej, dynamicky rastúcej spoločnosti
- Možnosť podieľať sa na rozvoji spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máš výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Vieš dobre vyjednávať a máš skúsenosti s predajom
- Si samostatný a máš dobrý time management
- Si flexibilný a rád cestuješ
- Zaujímajú ťa nové technológie, ako napríklad AI, Machine learning či Big data

ChatboTech je IT-consultingová spoločnosť zameraná najmä na vývoj chatbotov využívajúcich AI, všeobecne aplikáciu AI v biznise a iné inovatívne SW riešenia založené na webových technológiách.
V súčasnosti je najvyužívanejším produktom spoločnosti platforma BotBuilder, ktorá je poskytovaná spoločnostiam primárne na Slovensku a v Strednej Európe.
ID: 3556730  Posting date: 8.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Fixný základ 800 EUR + variabilná zložka (percentá z predaj)