Front End Developer (Angular 6+)

ChatboTech

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
3000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do mladej, dynamickej IT- konzultingovej firmy zo Slovenska, ktorá pracuje na projektoch najmä pre medzinárodných klientov. Hľadáme Front-End Developera, ktorý by spolupracoval na vývoji komplexnej e-commerce platformy pre klienta vo Viedni. Jedná sa o dlhodobý projekt, na ktorom sa momentálne podieľa viac ako 150 ľudí. Budeš pracovať v tíme spolu s deviatimi skúsenými Front-End Developermi.

Nie sme klasická IT firma (aj keď to hovorí každý :-)), ktorá ti predpíše tvoju kariérnu cestu. Naším cieľom je vytvoriť Ti podmienky, aby si mohol rásť smerom, ktorý si Ty sám zvolíš. Uvedomujeme si, že keď budeš prosperovať Ty, bude sa dariť aj firme a naopak.

Na túto pozíciu potrebuješ mať skúsenosti s:
- Angular 2+
- JavaScript - ES6
- HTML, CSS
- Chrome debbuger
- TypeScript
- npm

Ideálne by bolo, ak máš skúsenosti s:
- Angular Material
- Node.js
- Nest.js
- Git
- Scrum
- Jira
- webpack

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home-office 1 krát týždenne
- Príspevok na dopravu ku klientovi
- Interné tréningy a workshopy k novým technológiám
- Príspevok na IT konferencie
- Možnosť budúcej spolupráce na ďalších inovatívnych projektoch (v prípade freelancerov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Ovládaš Angular 2+, JavaScript - ES6, HTML, CSS, Chrome debbuger, TypeScript, npm
- Ideálne máš skúsenosti s Angular Material, Node.js, Nest.js, Git, Scrum, Jira, webpack
- Vieš efektívne komunikovať po anglicky aj nemecky s produktovými manažérmi, front-end a back-end developermi
- Nebojíš sa výziev a rád sa učíš nové technológie
- Rád preberáš zodpovednosť
- Si tímový hráč, ale vieš pracovať samostatne
- Čítaš inzeráty až do konca ;)

ChatboTech je IT-consultingová spoločnosť zameraná najmä na vývoj chatbotov využívajúcich AI, všeobecne aplikáciu AI v biznise a iné inovatívne SW riešenia založené na webových technológiách.
V súčasnosti je najvyužívanejším produktom spoločnosti platforma BotBuilder, ktorá je poskytovaná spoločnostiam primárne na Slovensku a v Strednej Európe.
ID: 3556725  Posting date: 8.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 3000 EUR