CGI Slovensko
Tvoríme digitálnu budúcnosť Sme popredná globálna firma v oblasti IT konzultácií.

Senior SAP Consultant (MM/SD)

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície
V CGI Slovakia aktuálne rozširujeme SAP tím a hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Senior SAP Consultant pre moduly MM a SD. Kandidát pomôže zastrešiť SAP ECC Support&Maintenance projekty (Banking, Insurance, Transportation) ako aj nové lokálne SAP S/4HANA transformácie (Banking, Telco).

Pre túto pozíciu sú kľúčové najmä znalosti a skúsenosti ako SAP Consultant pre MM, ideálne aj v kombinácií v SD na strane dodávateľa.

Vaše budúce úlohy a zodpovednosti
• Analýza funkčných a technických požiadaviek zákazníka
• Príprava funkčných analýz
• Návrh business procesov a nastavenie procesu implementácie
• Poskytovanie podpory koncovým používateľom aplikácií
• Spolupráca na príprave ponúk - kvantifikácia nákladov spojených s riešením, identifikácia dopadov
• Celý životný cyklus implementačných projektov (analýza, design, implementácia, testovanie, dokumentácia, nasadenie, podpora)

Požadované skúsenosti
• VŠ vzdelanie ekonomického, príp. technického zamerania
• Praktické aspoň 5 ročné skúsenosti v oblasti konzultácií a implementácie SAP – požaduje sa predovšetkým znalosť modulov MM / SD a ich sub modulov
• Skúsenosť aspoň s jedným celým životný cyklus implementačného projektu v roli lead consultanta za modul SAP MM v rozsahu aspoň 100 MD
• Skúsenosť aspoň s dvoma Support&Maintenance projektami u rôznych zákazníkov
• Znalosť iných SAP modulov výhodou, napr. WM, EWM, QM, PM, PS alebo IS-U, SAP Solution Manager
• Odborné znalosti z oblasti ekonomiky a logistických procesov
• Znalosť anglického jazyka slovom a písmom

Skúsenosti výhodou:
• Znalosť procesov MM / SD v SAP S/4 HANA
• Prehľad v oblasti portfólia SAP produktov
• Vedenie a rozvoj junior konzultantov

Vlastnosti:
• Analytické a logické myslenie
• Samostatnosť pri riešení pridelených úloh
• Tímová spolupráca
• Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie
• Dobré komunikačné / prezentačné zručnosti

Aké benefity u nás nájdete:
• 100% preplácaná PN/OČR za 30 kalendárnych dní
• Služobné auto s možnosťou využitia aj na súkromné účely
• 3 x sickdays
• Benefit Plus program (420 EUR/ročne)
• Program nákupu akcií CGI pre zamestnancov a podiel na zisku spoločnosti
• Podpora CGI v oblasti športových aktivít
• Plošne 25 dní dovolenky
• Flexibilný pracovný čas, príležitostná možnosť práce z domu

Základná zložka mzdy od 2500 EUR/m. (brutto). Konečná výška platu bude závisieť od reálnych znalostí a skúsenosti kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

CGI je popredná spoločnosť poskytujúca poradenské a technologické služby zamerané na pomoc klientom pri dosahovaní úspechu v ich podnikaní. Od založenia v roku 1976 zdieľame s našimi zákazníkmi ich problémy a poskytujeme kvalitné služby k ich riešeniu. 77 000 odborníkov v 40 krajinách sveta znamená pre našich klientov blízkosť, odbornosť a kompletné IT služby, ktoré naplnia ich obchodné potreby kdekoľvek a kedykoľvek. Ponúkame tak prístup a zodpovednosť lokálneho partnera, ako aj služby a schopnosti potrebné pre splnenie rozvíjajúcich sa potrieb v globálnom meradle. Naše pobočky v strednej a východnej Európe sa nachádzajú v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Zároveň pracujeme na projektoch významných organizácií v iných štátoch, ako je Bulharsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora, Rumunsko a Srbsko.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Skalická
E-mail: poslať životopis
ID: 3821899  Posting date: 29.11.2019  The job comes from another website or source.