Administratívny pracovník v kuchyni

Centrum účelových zariadení

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa administratívec "so srdcom pre gastronómiu".

Hľadáme administratívneho pracovníka do kuchyne, ktorý má skúsenosti alebo vzdelanie v oblasti gastronómie a je pripravený stať sa členom nášho gastro – tímu.

Ak máš rád výzvy, si kreatívny, zároveň precízny a si úžasný v:
- normovaní nových jedál,
- evidencií stravných lístkov,
- riadení pracovníkov skladu a evidencie spôsobom, ktorý vedie k dosahovaniu progresívnej úrovne výkonov,
- evidencii dochádzky,
- vypracovávaní plánu dovoleniek v spolupráci so šéfkuchárom
-zabezpečovaní čerpania dovoleniek v súlade s dovolenkovým plánom
- pripravovaní akcií v spolupráci so šéfkuchárom
- evidencii skladového hospodárstva v IT programe
- v spolupráci so skladníkom, v prípade zastupovanie skladníka v prejednávaní objednávky a dodávky s dodávateľmi, v námatkovej kontrole kvality dodaného tovaru
- vo vedení evidencie zmlúv, sledovaní ich plnenia, vykonávaní prípadných reklamácií
- vo vykonávaní kontrol v skladoch a zaisťovaní, aby nedochádzalo k nadbytočným zásobám
- v zabezpečovaní a zúčastňovaní sa fyzických inventúr, vedení písomnej evidencie inventúr
- v aktívnom podieľaní sa na tvorbe a aktualizácii systému HaCCP a jeho vedení v praxi a ďalšej dokumentácii vyplývajúcej z prevádzkovej činností
- v príprave podkladov pre spracovanie zúčtovania odberateľov a stravníkov
tak, v tom prípade hľadáme práve TEBA.
Pracovná doba: 6,00 - 14,00 v pracovné dni

Ponúkame Ti:
- stabilnú a prácu vo verejnej správe s dlhoročnou tradíciou,
- skvelú partiu ľudí,
- prácu s kvalitnými produktami,
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- zamestnanecké benefity v stravovaní sa,
- zamestnanecké výhody v zmysle kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite nám svoj životopis na e-mailový kontakt [email protected] do 12.12.2022.
Na výberové stretnutie budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis a motivačný list.
Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

v gastro odbore

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie (výhodou)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4474040  Posting date: 28.11.2022  Basic salary component (gross): 1 250 EUR/mesiac