Pobočkový pracovník

CENTRUM POISTENIA, s.r.o.

Miesto práce
Potočná 31, okres Skalica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pobočiek našej spoločnosti hľadáme spoľahlivého, zodpovedného, ambiciózneho a pozitívne naladeného kolegu/kolegyňu, ktorý bude schopný dynamicky a flexibilne reagovať na potreby našich klientov a pomáhať napĺňať ich požiadavky. Ak ste to Vy, máte šancu priložiť ruku k dielu a podporiť CENTRUM POISTENIA naďalej vytvárať stabilného partnera. Staňte sa aj Vy súčasťou CENTRA POISTENIA a sami pocíťte atmosféru profesionálnej tímovej práce.

Čo od Vás budeme očakávať?
• Administratívna práca - práca s informačnými systémami, spracovanie dokumentov
• Priamo riešiť požiadavky klientov, vytváranie ponúk
• Navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných poistných produktov.
• Nejedná sa o aktívne vyhľadávanie a oslovovanie klientov, ale o profesionálnu starostlivosť o klientov, ktorí našu pobočku navštívia
• Spolupráca s tímom kolegov na pobočkách a na centrálach za účelom získavania a poskytovania potrebných informácií a dokumentácie.

Okrem zaujímavej práce ponúkame:
• Finančný a profesijný rast
• Perspektíva
• PC a mobilný telefón na firemné účely
• Motivačné súťaže, bonusové ohodnotenie
• Dochádzkové bonusy
• Teambuilding
• Školenia od profesionálov

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požiadavky na zamestnanca:
• Komunikatívnosť a flexibilita
• Príjemné vystupovanie, zodpovednosť, dôslednosť
• Štandardná znalosť ovládania PC – Word, Excel, e-mail
• Ochota prispôsobiť sa klientom a pracovným povinnostiam,
• Chuť a snaha učiť sa nové veci
• Pozitívny prístup k ľuďom a k riešeniu ich problémov
• Prax a skúsenosti v obore výhodou, no nie podmienkou

Naša spoločnosť má 18 ročnú históriu, viac ako 50.000 klientov a kompletné portfólio produktov. Náš tím je zložený zo zamestnancov na TPP a PFA, ktorí sa venujú či už retailovým , alebo korporátnym klientom, ktorí riešia poistenie alebo úverové záležitosti.

Našou prioritou je rozšíriť tím o kolegov, ktorí sú špecialisti v našom odbore, budú úspešní obchodníci a podarí sa nám spoločne naplňovať našu víziu - pomôcť klientovi nájsť vždy čo najlepšie riešenie k jeho spokojnosti.

Máme zriadené oddelenie likvidácie, v ktorom pôsobia skúsení likvidátori, ktorí sa venujú poistným udalostiam našich klientov. Naši makléri preto nemusia riešiť likvidáciu poistných udalostí a venujú sa len klientovi.

Na západe Slovenska disponujeme pobočkami, ktoré sú umiestnené v centre miest. Sú otvorené každý pracovný deň nepretržite v rámci otváracích hodín. Riešime požiadavky klientov, či už za oblasť úverov alebo poistenia ale aj pri následnom servise a poistných udalostiach.

Sme spoločnosť založená s cieľom byť tu pre klientov fyzicky, nie len „na telefóne“, čím sme filozofiu univerzálnych maklérskych spoločností, ktoré dokážu klientovi zabezpečiť produkty všetkých bánk a poisťovní, rozšírili o ďalšiu dimenziu - a to sú naše "front officové" pobočky.

Našim cieľom je spokojný klient, ktorý sa k nám opakovane vracia. Toto je pre nás rovnako i výzvou, aby sme neustále skvalitňovali naše služby pre klientov.

Bližšie informácie o spoločnosti: www.centrumpoistenia.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3237085  Posting date: 8.11.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou