Je Vašim snom pracovať s cennými papiermi? Hľadáme referenta/tku emisií cenných papierov

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

29. Augusta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme perspektívneho proklientsky orientovaného uchádzača so silným záujmom o kapitálový trh a obchod s cennými papiermi.
Budete sa toho musieť veľa naučiť a spoznať. Začiatok bude náročný, ale keď budete na sebe pracovať, môžete očakávať, že sa stanete jedným z unikátnych odborníkov v danej oblasti.

Výsledkom Vašej práce budú činnosti súvisiace s:
• prideľovaním, zmenami a rušením kódov LEI,
• reportovaním kódov LEI a zodpovednosťou za kvalitu reportovaných údajov,
• komunikáciou a starostlivosťou o klientov,
• komunikáciou s GLEIF,
• prideľovaním, zmenami a rušením kódov ISIN,
• reportovaním kódov ISIN, ich kvalitou a komunikáciou s ANNA a ASB
• prípravou podkladov a zmlúv pre klientov,
• registráciou emitentov a emisií zaknihovaných cenných papierov.

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
- príležitosť pracovať v unikátnej spoločnosti,
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
- príležitosť cestovať na zahraničné služobné cesty,
- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- platovo aj kariérne rásť,
- flexi pracovný čas atď.

Informácie o výberovom konaní

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste sa tu:

Prosím, neposielajte motivačné listy.

Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, bankovníctvo, finančníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- Prax z oblasti práce s cennými papiermi je vítaná,
- Silná proklientska orientácia,
- Spoľahlivosť,
- Ochota preberať zodpovednosť
- Ochota, chuť pracovať a učiť sa, zvládať komunikáciu/text v anglickom jazyku,
- Orientácia na výsledky a dokončovanie práce.

Centrálny depozitár cenných papierov je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy. Sme stabilná firma s 30 ročnou tradíciou, ktorá je vo svojej oblasti jednotkou na trhu, poskytujeme kvalitné služby a stále expandujeme. Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji našich zamestnancov, podporujeme work-life balance, transparentnosť, máme zavedený etický kódex a propagujeme čestný a priateľský prístup. Máme tu priateľské a príjemné prostredie, presadzujeme etické riešenia, orientujeme sa na produkciu, dodržiavame slušné vzťahy a vládne u nás tímový duch :)

Bližšie informácie o nás nájdete na našej web stránke www.cdcp.sk alebo https://www.linkedin.com/company/centralny-depozitar-cennych-papierov/-

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3300443  Posting date: 24.6.2022  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac