Hľadáme skúseného špecialistu pre vyrovnanie obchodov s cennými papiermi! Hľadáme Vás!

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Miesto práce
Vysoká 17, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka so záujmom o prácu súvisiacu s vyrovnaním obchodov s finančnými nástrojmi a prevádzkou systému vyrovnania CDCP, ktorý sa rád učí nové veci a nebojí sa splniť naše vysoké očakávania.

Výsledkom Vašej práce bude:
• poskytnuté služby v rámci prevádzky systému vyrovnania,
• komunikácia s prevádzkovateľom T2S,
• komunikácia s účastníkmi systému vyrovnania, obchodnými miestami a Národnou bankou Slovenska - podpora súvisiaca so systémom vyrovnania,
• štatistiky, školenia v oblasti systému vyrovnania,
• metodická podpora v rámci T2S vo vzťahu k účastníkom a CDCP,
• súčinnosť pri metodike a tvorbe interných predpisov upravujúcich pravidlá a postupy zamestnancov odboru, ktoré si vyžiada prax poskytovania služieb CDCP alebo nová právna úprava,
• šírenie dobrého mena spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentovať spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie.

Pracovná doba:
tri týždne v mesiaci : 8,00 - 15,30h
jeden týždeň v mesiaci: 12,30 - 20,00h

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
• príležitosť pracovať v unikátnej spoločnosti,
• priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
• možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
• možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
• platovo aj kariérne rásť.

Informácie o výberovom konaní

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste sa tu:

Prosím, neposielajte motivačné listy.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, bankovníctvo, finančníctvo, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
• SŠ vzdelanie a najmenej 2 ročná prax v oblasti finančného trhu
• VŠ vzdelanie II. stupňa a najmenej 1 ročná prax v oblasti finančného trhu

Osobnostné predpoklady:
• Výhodou je prax z oblasti kapitálového trhu minimálne 2 roky,
• Samostatnosť, dôslednosť a precíznosť,
• Schopnosť zorganizovať si čas a riešiť problémy,
• Zodpovednosť a spoľahlivosť,
• Orientácia na výsledky a dokončovanie práce.
• Silná proklientska orientácia

Centrálny depozitár cenných papierov je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy. Sme stabilná firma s 30 ročnou tradíciou, ktorá je vo svojej oblasti jednotkou na trhu, poskytujeme kvalitné služby a stále expandujeme. Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji našich zamestnancov, podporujeme work-life balance, transparentnosť, máme zavedený etický kódex a propagujeme čestný a priateľský prístup. Máme tu priateľské a príjemné prostredie, presadzujeme etické riešenia, orientujeme sa na produkciu, dodržiavame slušné vzťahy a vládne u nás tímový duch :)

Bližšie informácie o nás nájdete na našej web stránke www.cdcp.sk alebo https://www.linkedin.com/company/centralny-depozitar-cennych-papierov/-

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2886241  Posting date: 20.7.2020  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac