Hľadáme skúseného manažéra na odbor zúčtovania a vyrovnania obchodov s finančnými nástrojmi

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Ul. 29. augusta 1/A
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu s manažérskymi skúsenosťami a vedením tímu ľudí so zanietením pre prácu s finančnými nástrojmi, ktorý si vie svoje výsledky zaslúžiť tvrdou prácou.

Výsledkom Vašej práce bude:
- bezproblémový chod zvereného odboru,
- pozitívne pracovné výsledky zvereného tímu a odboru,
- správne poskytnuté služby v rámci prevádzky systému zúčtovania a vyrovnania,
- bezproblémové zúčtovanie a vyrovnanie obchodov s finančnými nástrojmi,
- výborná spolupráca s účastníkmi systému zúčtovania a vyrovnania, burzou cenných papierov a Národnou bankou Slovenska,
- šírenie dobrého mena spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentovať spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie.

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
- príležitosť pracovať v unikátnej spoločnosti v oblasti kapitálového trhu,
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorí sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- platovo aj kariérne rásť,
- flexi pracovný čas atď.

Ak ste ste presvedčení, že spĺňate všetky predpoklady pre túto pracovnú pozíciu, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov na e-mail: [email protected]
Prosím, neposielajte motivačné listy.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, bankovníctvo, finančníctvo, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- Prax z oblasti kapitálového trhu viac ako 3 roky,
- Skúsenosti s vedením tímu minimálne 3 roky,
- Samostatnosť, dôslednosť a precíznosť,
- Schopnosť zorganizovať si čas a riešiť problémy,
- Zodpovednosť a spoľahlivosť,
- Orientácia na výsledky a dokončovanie práce,
- Bezúhonnosť.

Centrálny depozitár cenných papierov je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy. Sme stabilná firma s 30 ročnou tradíciou, ktorá je vo svojej oblasti jednotkou na trhu, poskytujeme kvalitné služby a stále expandujeme. Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji našich zamestnancov, podporujeme work-life balance, transparentnosť, máme zavedený etický kódex a propagujeme čestný a priateľský prístup. Máme tu priateľské a príjemné prostredie, presadzujeme etické riešenia, orientujeme sa na produkciu, dodržiavame slušné vzťahy a vládne u nás tímový duch :)

Bližšie informácie o nás nájdete na našej web stránke www.cdcp.sk alebo https://www.linkedin.com/company/centralny-depozitar-cennych-papierov/-

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2771641  Posting date: 18.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou