Hľadáme inovátorku, káva v cene

Sokratov inštitút

Miesto práce
Vzdelávacie centrum Zaježová
Polomy 20, 962 63, Pliešovce
Druh pracovného pomeru
Celoživotné poslanie

Termín nástupu
19.9.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Večná vďaka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Doplniť si vzdelanie v témach: projektový manažment, média, líderstvo, riešenie konfliktov, právo v oblasti aktivizmu a životného prostredia, globálne vzdelávanie, myslenie out of the box, ekonómia, alternatívy v poľnohospodárstve a európska divočina.
  • Stráviť čas a učiť sa od inšpiratívnych osobností zo Slovenska aj zahraničia.
  • Každý mesiac sa zúčastniť na vzdelávacom workshope - harmonogram na www.sokratovinstitut.sk
  • Pripraviť a realizovať vlastný projekt (tematicky neobmedzený, prospešný pre obyvateľov obce/mesta/vybranej komunity na Slovensku).

Výhody, benefity

  • Budeme ťa viesť k tomu, aby si sa naučil/a robiť zmeny v tebou vybranej komunite.
  • Získaš inšpirácie od lektorov a hostí z odborov média, právo, súdnictvo, ekológia, občiansky aktivizmus, ekonómia, psychológia, vzdelávanie.
  • Komplexné vedomosti o fungovaní dnešnej spoločnosti s dôrazom na občiansky aktivizmus a budovanie komunity, dozvieš sa viac zo zákulisia médií, práva, politiky a pod.

Požadujeme:

  • presvedčenie, že na Slovensku sa oplatí žiť,
  • chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe,
  • niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia,
  • silu ísť za svojou víziou.

O inštitúte

Sokratov inštitút vychováva a rozvíja spoločenských lídrov/ky, ktorí/é sa s pokorou snažia zlepšiť kúsok svojho okolia. Šikovných ľudí, ktorí cítia zodpovednosť prispieť svojou prácou k riešeniu problémov v systéme, ktorého sú súčasťou.
Zriaďovateľom štúdia na Sokratovom inštitúte je CEEV ŽIVICA, partnerom je Technická univerzita vo Zvolene. Finančné zastrešenie zabezpečuje ZSE a Férová Nadácia O2.
Viac na www.sokratovinstitut.sk.
Prihlásiť sa môžeš do 30.4.2018
ID: 3350778  Posting date: 13.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Večná vďaka