Hľadáme optimistu, skúsenosti nie sú podmienkou

Sokratov inštitút

Miesto práce
Vzdelávacie centrum Zaježová
Polomy 20, 962 63, Pliešovce
Druh pracovného pomeru
Celoživotné poslanie

Termín nástupu
19.9.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Večná vďaka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Doplniť si vzdelanie v témach: projektový manažment, média, líderstvo, riešenie konfliktov, právo v oblasti aktivizmu a životného prostredia, globálne vzdelávanie, myslenie out of the box, ekonómia, alternatívy v poľnohospodárstve a európska divočina.
  • Stráviť čas a učiť sa od inšpiratívnych osobností zo Slovenska aj zahraničia.
  • Každý mesiac sa zúčastniť na vzdelávacom workshope - harmonogram na www.sokratovinstitut.sk
  • Pripraviť a realizovať vlastný projekt (tematicky neobmedzený, prospešný pre obyvateľov obce/mesta/vybranej komunity na Slovensku).

Výhody, benefity

  • Budeme ťa viesť k tomu, aby si sa naučil/a robiť zmeny v tebou vybranej komunite.
  • Získaš inšpirácie od lektorov a hostí z odborov média, právo, súdnictvo, ekológia, občiansky aktivizmus, ekonómia, psychológia, vzdelávanie.
  • Komplexné vedomosti o fungovaní dnešnej spoločnosti s dôrazom na občiansky aktivizmus a budovanie komunity, dozvieš sa viac zo zákulisia médií, práva, politiky a pod.

Požadujeme:

  • presvedčenie, že na Slovensku sa oplatí žiť,
  • chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe,
  • niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia,
  • silu ísť za svojou víziou.

O inštitúte

Sokratov inštitút vychováva a rozvíja spoločenských lídrov/ky, ktorí/é sa s pokorou snažia zlepšiť kúsok svojho okolia. Šikovných ľudí, ktorí cítia zodpovednosť prispieť svojou prácou k riešeniu problémov v systéme, ktorého sú súčasťou.
Zriaďovateľom štúdia na Sokratovom inštitúte je CEEV ŽIVICA, partnerom je Technická univerzita vo Zvolene. Finančné zastrešenie zabezpečuje ZSE a Férová Nadácia O2.
Viac na www.sokratovinstitut.sk.
Prihlásiť sa môžeš do 30.4.2018
ID: 3347383  Posting date: 13.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Večná vďaka