Obchodník senior

Canon Business Center Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Domkárska 15, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodníka na predaj tlačových riešení, ponuku prenájmu kopírovacej a tlačiarenskej techniky pre región Bratislava a blízke okolie. Vybraný kandidát sa bude samostatne starať o zverených klientov a región. Súčasťou náplne je akvizičná činnosť. Pracovisko sa nachádza v Bratislave.
Hľadáme kandidáta so skúsenosťami z obchodu a technicky zdatného.

Služobné auto - po dohode je možné používať aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón, pravidelné vzdelávanie a iné firemné benefity.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.
Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.
Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti CBC Slovakia s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnika a pod. výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme obchodne zdatného kandidáta so záujmom o technické novinky v predávanom sortimente, ktorý má v podobnej oblasti skúsenosti. Znalosť angličtiny je podmienkou.

Spoločnosť Canon Business Center Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Faxcopy, a.s. a zaoberá sa dodávkou a prevádzkou tlačových riešení a hrdí sa najvyšším stupňom certifikovanej partnerskej spolupráce so značkou Canon – akreditáciou na úrovni Canon Business Center pre región Slovensko. CBC Slovakia s.r.o. zabezpečuje na Slovensku komplexné služby súvisiace s prevádzkou tlačových riešení, predajom, prenájmom a servisom multifunkčných zariadení, pričom má možnosť plne využívať know-how spoločnosti Canon.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2804685  Posting date: 9.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou