Brigáda / pre študenta VŠ na september

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Technická ulica, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou / ideálne ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,58 EUR/hod.+ príplatky v zmysle platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme BRIGÁDNIKOV, ktorí budú vykonávať:
- pomocné práce pri CNC strojoch,
- kontrolovať, merať a opravovať vyrobené súčiastky pre automobilový priemysel,
- baliť a pripravovať skontrolované súčiastky na expedíciu.

Naša rozvíjajúca sa spoločnosť ponúka stabilnú brigádu v modernom a bezpečnom prostredí.

O brigádnikov sa staráme od prvého dňa, každý je zaškolený nadriadeným, resp. služobne starším kolegom.

Výhody, ktoré poskytujeme našim brigádnikom:
- výdaj teplej stravy,
- osobné ochranné pracovné prostriedky, ...

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske je výhodou

- schopnosť samostatne a flexibilne pracovať,
- aktívne riešenie problémov,
- zodpovednosť, tímová spolupráca.

Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 90 rokov.
Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3654106  Posting date: 19.8.2021  Basic salary component (gross): 3,58 EUR/hod.