Hľadáme Store managera pre prevádzky OXO TEA COCKTAILS v Bratislave

BubbleStar SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
980 EUR/mesiac+ pohyblivá variabilná zložka a ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste dobrý v komunikácii so zákazníkmi, ale chcete sa i napriek tomu posunúť ďalej? Hľadáte možnosti, ako svoje kvality posunúť na lepšiu úroveň? Zaujímate sa o zdravý životný štýl a aktuálne trendy? Chcete byť súčasťou originálneho projektu? Tak to hľadáme práve Vás!

Stále sa rozširujúca svetová známa sieť čajových barov OXO TEA COCKTAILS hľadá v súčasnej chvíli nové tváre na svoje pobočky OXO TEA COCKTAILS , na pozíciu "Store manager" v Bratislave pre kmeňovú prevádzku v Auparku

Čo bude Vašou náplňou práce?
- pripravovať skvelé nápoje podľa chutí a priania zákazníka
- pracovať s pokladničným systémom
- udržovať čistý bar, pretože ,,čistota pol zdravia" :)
- zodpovednosť za prevádzky
- koordinácia, vedenie a motivácia svojho tímu
- zodpovednosť za plnenie cieľov
- s radosťou plniť úlohy zadané Vaším kolegom - regionálnym manažérom

Čo Vám za to ponúkame?
- zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom
- širokú škálu zamestnaneckých benefitov - provízia z predaja, zľavu na OXO TEA COCKTAILS v podobe získaných kreditov, spoločnosťou podporovanú účasť na športových a tzv. stretávacích akciách
- detailné preškolenie našimi profíkmi
- rozvoj v oblasti čajovej kultúry pre všetkých jej milovníkov
- získanie pracovných skúseností v rámci perspektívne založenej spoločnosti
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve
- karierný postup naprieč spoločnosťou

Zaujali sme Vás? Poďme zistiť či sme na rovnakej vlne a ozvite sa nám! Tím OXO TEA COCKTAILS sa teší na osobné stretnutie!

Všetkým skvelým ľuďom vopred ďakujeme, že ste si vybrali práve nás, zaslali nám svoj životopis. v predmete emailu treba uviesť v akom meste máte záujem pracovať, možnosť práce ponúkame v Bratislave.

Upozorňujeme, že na základe zaslaných životopisov budeme KONTAKTOVAŤ len vybraných záujemcov. (vek minimálne 18 rokov)

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti BubbleStar SK, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia a pohostinstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké schopnosti by ste mali mať?
- rád/-a sa učiť novým veciam, byť otvorený novým výzvam
- pracovať v tíme a komunikovať predovšetkým so zákazníkmi a kolegami
- byť pozitívný/-á, optimistický/-á a priateľský/-á
-zvládnuť nepríjemné situácie v podobe vybavenia ,,fronty" nedočkavých zákazníkov
- v prípade potreby schopnosť obslúžiť anglicky hovoriaceho zákazníka
Čím na nás môžete zapôsobiť najviac?
- príjemným a milým vystupovaním :)
- vekom nad 18 rokov

sledovať nás môžete na:
- web: www.oxoshop.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3571070  Posting date: 10.8.2021  Basic salary component (gross): 980 EUR/mesiac