Hledáme doposud úspěšný tým montážníků

Bruno Paul, a.s.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zaškolení v mateřské firmě v České republice, následně práce v rámci celého Slovenska
- práce ve dvou až tří členném týmu při montáži vlastních finálních výrobků kamenické dílny (převážně kuchyňské desky, obklady, apod.)
- administrativa spojená se zakázkou (předávací protokol, fotodokumentace zakázky, aj.)
- manipulace s luxusními výrobky a doprava na místo montáže, potřeba fyzická zdatnost
- usazování a samotná montáž výrobků, technická a manuální zručnost nutná
- komunikace v rámci společnosti i se zákazníky
- časová flexibilita je velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnavatel = garance dlouhodobé spolupráce
- přátelské prostředí = uvítáme doporučení na druhého kolegu do týmu
- zákonné příplatky samozřejmostí
- motivující finanční ohodnocení = fixní mzda + bonus za bezchybně a včas provedené montáže
- zdravotní volno = 2 dny
- stravné
- důkladné zaškolení a seznámení s pracovní činností

Informace o náboru

Stavíme tým úspěšných montážníků v oblasti Trnava, Bratislava. Tým, který si poradí v každé nestandartní pracovní situaci. Hledáme pracovníky, kteří se nebojí fyzicky náročnější práce a zároveň za sebou rádi vidí výsledky v podobě luxusních a plně funkčních produktů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Truhlář, Strojař,

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučen v oboru truhlář, kameník velkou výhodou
- praxe v oblasti montážních prací
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- zodpovědnost, dochvilnost, pečlivost
- řidičský průkaz sk. B
- dobré komunikační schopnosti
- časová flexibilita - budete hodně cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bruno Paul je předním zpracovatelem přírodního a technického kamene, keramiky. Našim zákazníkům poskytujeme prostřednictvím našich služeb a výrobků (kuchyňských, koupelnových a interiérových desek) dlouhodobý požitek z luxusu, krásy a jedinečné kvality.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4021894  Posting date: 24.2.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/měsíc