Hľadáme rodinne založených vodičov MKD na TT turnus (týždeň vonku/týždeň doma) za paušál od 1200 EUR + odmeny /v čistom/mesačne

BRAVO LOGISTICS, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
po dohode možný ihneď
stabilná paušálna ČISTÁ MZDA: 1200 EUR + ODMENY do výšky 100 EUR, ZÁKLADNÁ MZDA: 700 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme rodinne založených partnerov – VODIČOV MKD.

DÔVODY:
• Sami seba chceme v oblasti medzinárodnej dopravy posunúť o kúsok ďalej, prekonať svoje limity a ukázať celému svetu, že táto práca sa dá robiť aj inak – zodpovedne, morálne, spoľahlivo a bezpečne, s dodržiavaním všetkých zákonov
• Chceme podporovať zosúladenie rodinného a pracovného života vodičov MKD, preto meníme dlhé turnusy na turnus TT (týždeň vonku/ týždeň doma). Pracujete približne pol roka a takmer pol roka máte voľno.
• Dodržiavame všetky zákonné normy a vyhlášky, preto na TT turnus potrebujeme vodičov viac a hľadáme možno Vás
• Chceme pomáhať naším odberateľom, dodávateľom a zamestnancom uskutočniť ich potreby spoľahlivo, kvalitne, bezpečne, morálne, včas, k čomu nás zaväzuje morálny kódex, ktorý vo firme zavedený máme
• Chceme byť spoľahlivou, zodpovednou a bezpečnou firmou a k tomu potrebujeme Vašu pomoc
• Chceme Vám- nášmu partnerovi, dať priestor v našej jasnej vízii, dostatok času pre rodinu, oddych, či koníčky

KTO SME?
Sme dynamicky sa rozvíjajúca, finančne stabilná, spoľahlivá slovenská spoločnosť, pôsobiaca v medzinárodnej kamiónovej doprave, ktorá podporuje zosúladenie rodinného a pracovného života. Disponujeme vozovým parkom, 22- mi vozidlami Mercedes - Benz Actros MP3 a MP4 so zlatým servisným kontraktom. Vieme kde, čo, ako, s čím, s kým, koľko a kedy jazdiť.
BEZPEČNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ je náš nástroj, s ktorým pracujeme a aj "výrobok", ktorý predávame.
Naši vodiči patria medzi najlepšiu špičku jazdcov v rámci celej Slovenskej republiky v národnom hodnotení FleetBoard Drivers League 2018. Vďaka ich výborným vodičským zručnostiam a profesionálnej práci dispečerov a disponentov, sa BRAVO LOGISTICS v rámci tejto národnej ligy umiestnila v roku 2018 na 3. MIESTE v SR.
Hlavnou víziou spoločnosti je maximálna bezpečnosť v každom ohľade. Chceme byť špecialistom v preprave do Nemecka, ktorý je maximálne spoľahlivý smerom k dodávateľom, odberateľom i zamestnancom. Za účelom zvyšovania kvality práce a poskytovaných služieb, spoločnosť k tomuto cieľu vedie vybudovaný a do praxe zavedený funkčný systém riadenia kvality v zmysle normy ISO 9001:2015. Tiež zavedený morálny kódex, ktorý spoločnosť a jej zamestnancov usmerňuje a zaväzuje k správaniu bez klamania, zavádzania, podvodného konania, k dodržiavaniu všetkých príslušných zákonov a noriem.

HĽADÁME (Aký človek by ste mali byť?):

• Niekoho, kto má naozaj rád svoje povolanie vodiča
• Niekoho, kto už nechce bojovať s nedostatkom času pre svoju rodinu a deti
• Človeka, ktorému spoľahlivosť a bezpečnosť je vlastná – je to náš nástroj, s ktorým pracujeme a aj „výrobok“, ktorý predávame
• Toho, kto efektívne využíva svoj pracovný čas, výmenou za dostatok času s rodinou a slušný plat
• Niekoho, kto si uvedomuje dôležitosť dodržiavania pravidiel cestnej premávky, predvídavej jazdy, AETR a vie, že ich porušením ohrozuje bezpečnosť svoju, ale aj svojej rodiny, okolia, bezpečné fungovanie firmy, zákazníka
• Niekoho, kto si je vedomý toho, akým dôležitým článkom v dopravnej firme je on sám a od jeho vodičských schopností, zodpovednosti, čestnosti, sebakontroly, dôslednosti závisí úspešnosť firmy, zákazníkov, ale aj úspešnosť a spokojnosť jeho
• Niekoho, kto si uvedomuje dôležitosť svojho povolania, ale zároveň dôležitosť práce celého tímu v dopravnej firme, dôležitosť zákazníkov a dodávateľov
• Vodiča, ktorý vie, že nedbanlivosť, hnevlivosť, agresivita, požívanie omamných látok pri výkone jeho povolania môže mať fatálne následky a je mu to cudzie
• Vodiča, pre ktorého sú ponúkané podmienky našej spoločnosti vysokou motiváciou a nechce túto prácu len "vyskúšať"

ČO BUDETE ROBIŤ?

• Začínať a končiť turnus budete vždy v ten istý deň v týždni (stabilne nástup Pondelok/koniec turnusu nasledujúci pondelok alebo stabilne Streda/ koniec turnusu nasledujúca streda alebo stabilne Piatok/koniec nasledujúci piatok ). Po ukončení turnusu budete mať týždeň voľna.
• Budete viesť návesovú súpravu v krajinách EÚ (prevažne Nemecko)
• Budete nakladať/vykladať prepravovaný náklad, zabezpečovať náklad
• Budete pravidelne informovať prideleného dispečera/disponenta a presne plniť jeho pokyny
• Budete sa starať o zverenú súpravu, udržiavať vozidlo v čistom stave
• Budete dodržiavať pravidlá cestnej premávky, pravidlá defenzívnej a predvídavej jazdy, AETR
• Budete jasne a bezchybne vyplňovať a odovzdávať CMR doklady
• Nastupovať do práce budete v Žiari nad Hronom, striedať sa budete len na Slovensku –doprava firemným vozidlom

ČO ZÍSKATE?
• Dostatočné množstvo času stráveného s rodinou, možnosť presného plánovania
koníčkov, výletov, dovolenky, lekára. Možnosť striedavej starostlivosti o deti.
• Motivujúce ohodnotenie: stabilná paušálna ČISTÁ MZDA: 1200 EUR + ODMENY do výšky 100 EUR, ZÁKLADNÁ MZDA: 700 EUR
• Pridelené stabilné vozidlo (vozový park Mercedes –Benz Actros - EEV, EURO 6,
vybavený pokročilou telematikou, náves KRONE, zlatý servisný kontrakt, pravidelná
kontrola)
• Vozidlo, vybavené tankovacími kartami a automatickým platením mýta na všetky
krajiny EU (mýtne jednotky)
• Firemnú platobnú kartu VISA
• Pevný graf striedania, pevné dodržiavanie dohodnutého turnusu
• Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• Stabilné zamestnanie, istotu a spoľahlivosť
• Nami platené Poistenie za škodu spôsobenú zamestnávateľovi
• Garanciu pripísania mzdy na Váš účet k 10.dňu v mesiaci, v celku
• Preplácanie výmeny Karty vodiča, KKV, Zdravotnej a psych. spôsobilosti
• Dôsledné zaškolenie a podporu zodpovedného dispečera
• Dôsledné dodržiavanie AETR a všetkých zákonov
• Ochranné pracovné prostriedky a oblečenie pri nástupe
• Podporu a pomoc pri ťažkých životných situáciách

Informácie o výberovom konaní

STE TO VY, KOHO HĽADÁME?
Ak Vás táto ponuka práce zaujala, čaká Vás výberový pohovor, na ktorý Vás radi pozveme. V prvom kroku však pošlite na [email protected] svoj životopis, napíšte nám prečo by sme mali vybrať práve Vás a svoj text vyvážte spísaním svojich očakávaní. Ak si vyberieme práve Vás, stretneme sa potom osobne. Ak si Vás nevyberieme, odpíšeme Vám a dáme vedieť prečo. E-mail označte predmetom „VODIČ TT TURNUS“. Do niekoľkých dní sa Vám určite ozveme a dáme Vám ďalšie inštrukcie. Ak si na osobnom stretnutí navzájom sadneme, dohodneme si termín vstupného školenia a nástupu. Veríme, že toto by mohol byť začiatok jedného výborného dlhoročného pracovného vzťahu a možno aj priateľstva.
Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s požiadavkami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EU 2016/679 a zákona č. 18/2018 Zbierky zákonov o ochrane osobných údajov.

Kontakt:
Mgr. Mariana Kubáňová +421 911 330 361
E-mail: [email protected]
[email protected]
Web: http://www.bravolog.sk/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

ČO BY STE MALI VEDIEŤ? (Kvalifikačné požiadavky):
• Vlastníte vodičský preukaz C, E
• Prax MKD min. 3 roky
• Máte výborné vodičské schopnosti
• Ovládate pravidlá Dohody AETR a bezpečného uloženia tovaru
• Vlastníte: Kartu vodiča, Kvalifikačná kartu, Zdravotnú a psychologickú spôsobilosť
• Ovládanie min. 1 cudzieho jazyka podmienkou : NJ, AJ

KTO SME?
Sme dynamicky sa rozvíjajúca, finančne stabilná, spoľahlivá slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3543737  Posting date: 26.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: stabilná paušálna ČISTÁ MZDA: 1200 EUR + ODMENY do výšky 100 EUR, ZÁKLADNÁ MZDA: 700 eur