Miesto práce
Bratislava
1 700 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od skúseností kandidáta
Termín nástupu
ASAP
plný úväzok

Správca podnikových aplikácií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme správcu podnikových aplikácií, ktorý bude mať na starosti poskytovanie IT podpory pre našich zamestnancov.

• Zabezpečuje prevádzkyschopnosť spravovaného portfólia aplikácii v rámci spoločnosti v súlade s vnútornými predpismi a podmienkami zmluvných vzťahov
• Spravuje prístupové práva a licencie portfólia aplikácii.
• Vedie evidenciu a aktualizáciu platnej dokumentácie (technická, prevádzková a používateľská) k portfóliu aplikácii.
• Zbiera, eviduje, klasifikuje, rieši a uzatvára požiadavky portfólia aplikácii.
• Analyzuje požiadavky a potreby spoločnosti v rámci spravovaného portfólia aplikácii a predkladá návrhy na rozvoj spravovaného portfólia aplikácii, a to minimálne na úrovni spracovania podkladov pre špecifikáciu riešenia.
• Rieši vzniknuté aplikačné incidenty a problémy v rámci spravovaného portfólia aplikácii a poskytuje súčinnosť prevádzkovateľom prislúchajúcich aplikácii pri ich riešení.
• Koordinuje aktualizáciu a testovanie inštalovania nových verzií v rámci spravovaného portfólia aplikácii poskytovaných prevádzkovateľmi.
• Poskytuje aplikačnú podporu a súčinnosti pri zabezpečovaní školení používateľom spravovaného portfólia aplikácii.
• Spravuje evidenciu informačných systémov osobných údajov vrátane aktualizácie.
• Poskytuje súčinnosť pri zaraďovaní, vyraďovaní a inventarizácii majetku a obstarávaní tovarov a služieb v rámci organizačného útvaru.
• Aktívne sa podieľa na tvorbe a aktualizácii vnútorných predpisov v gescii organizačného útvaru.
• Predkladá návrhy na zefektívňovanie a optimalizáciu procesov

• istotu zamestnania v stabilnej spoločnosti
• podpora ďalšieho odborného vzdelávania
• pracovné voľno s náhradou mzdy nad zákon
• 37,5 hod. týždenný pracovný čas
• príspevok na doplnkové dôchodkové pripoistenie
• príspevky pri významných životných udalostiach (narodenie dieťaťa, uzavretie manželstva, kúpa prvej nehnuteľnosti )
• odmeny pri významných pracovných výročiach
• odmena bezpríspevkovým darcom krvi
• letný detský tábor pre zamestnancov BVS
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• možnosť parkovania
• možnosť práce HO

Žiadosti s profesijným životopisom zašlite prosím na nižšie uvedený odkaz. Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá. Ostatným uchádzačom sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint Designer - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy
CDESK - HelpDesk - Základy
Active Directory (Windows) - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• dobrá komunikácia so zákazníkmi
• samostatnosť
• flexibilita a ochota pracovať s vysokým nasadením
• schopnosť prijímať zodpovednosť za kvalitu práce
• odolnosť voči stresu
• spoľahlivosť
• komunikačné a organizačné schopnosti
• ochota učiť sa novým veciam
• prax na podobnej pracovnej pozícii vítaná

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Keseg-Hodáňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4015264  Posting date: 17.3.2021  Basic salary component (gross): 1 700 EUR/mesiac