Certifikovaný daňový poradca

BPS Audit, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
2 500 EUR/mesiacFinálna mzda bude upravená v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rastúceho teamu oddelenia daňového poradenstva hľadáme certifikovaného daňového poradcu, ktorého zodpovednosťou bude príprava daňových stanovísk, koordinácia a kontrola asistentov daňového poradcu a komunikácia s klientmi.
Náplňou práce bude vypracovanie pridelených daňových poradenstiev klientov zameraných najmä na:
- zdaňovanie právnických osôb (vrátane medzinárodných daňových aspektov a pod.),
- zdaňovanie fyzických osôb,
- DPH,
- problematiku transferového oceňovania,
- poradenstvo v súvislosti s podnikovými kombináciami a akvizíciami,
- registrácie pre daňové účely,
- príprava odvolaní a ďalších písomností v daňových konaniach,
- zastupovanie klientov pri daňových kontrolách a pod.

- možnosť sebavzdelávania prostredníctvom zaujímavých interných a externých školení, jazykových kurzov
- flexibilná pracovná doba
- práca v priateľskom mladom kolektíve
- rodinná firma s medzinárodným pozadím
- rôzne firemné akcie a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Odborná prax v oblasti účtovníctva 3 - 5 rokov výhodou
Certifikát daňového poradcu SKDP
Dobre rozvinuté analytické a logické myslenie
Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre klientov
Komunikatívnosť
Anglický jazyk alebo nemecký jazyk výhodou, nie však podmienkou

Pod spoločným názvom BPS GROUP vystupujú dve spoločnosti BPS Audit, s.r.o. a BPS Tax s.r.o., ktoré vznikli na základe dlhoročnej spolupráce s partnerskou spoločnosťou Boržík & partners, s.r.o.
Náš tím tvorí 15 odborníkov z oblasti auditu a daňového poradenstva. Spolupracujeme s viac ako 200 klientmi v neustále sa meniacich trhových a ekonomických podmienkach. Naším klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva. Preferujeme individuálny prístup k potrebám klientov, pomôžeme zvýšiť efektivitu ich práce.
Naším cieľom je byť spoľahlivým a stabilným partnerom pre klientov. Neustálym zdokonaľovaním poskytovaných služieb sa chceme zaradiť medzi popredné audítorské a poradenské spoločnosti na Slovensku.
Naša spoločnosť je partnerom medzinárodnej siete nezávislých audítorských, daňových a poradenských firiem RSM (https://www.rsm.global ).

ID: 3862754  Posting date: 28.7.2021  Basic salary component (gross): 2 500 EUR/mesiac