Public Relations Consultant pre oblasť ekonomiky, techniky a stavebníctva - práca v Prahe

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Nad Spádem 640/18, Podolí, Praha 4, Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného PR konzultanta s praxou v slovenských mienkotvorných médiách alebo v PR agentúre. Klienti si našich ľudí vážia, dávajú im dôveru, slobodu a spoliehajú sa na ich profesionalitu. Každý profesionál je u nás veľmi dobre finančne ohodnotený.

Tvorba a písanie textov, článkov v slovenčine
Komunikácia s novinármi v slovenských médiách
Komunikácia s klientmi
Návrh komunikačných stratégií
Návrh a realizácia kampaní a špeciálnych projektov pre potenciálnych a existujúcich klientov

Špecializujeme sa na korporátnu komunikáciu a vytváranie dobrého mena našich klientov, media relations sú hlavnou náplňou našej práce. Nepracujeme pre štátne inštitúcie ani politické strany, stretávame sa s vizionármi na strane klienta, na strane médií komunikujeme s tými najlepšími, ktorí udávajú trendy.

Príjemné prostredie v rodinnom dome na Prahe 4 - 5 minút od metra C
Istota a stabilita firmy, ktorá pôsobí na trhu 27 rokov, pravidelné a isté výplaty mzdy
Férové podmienky
Hlavný pracovný pomer so zmluvou na dobu neurčitú
Fixný plat, v rámci postupu štedrý bonusový systém
Po 3 odpracovaných rokoch 5 dní dovolenky naviac

Životopis s fotografiou zasielajte e-mailom. Váš životopis bude v nasledujúcich 10 pracovných dňoch posúdený zodpovedným pracovníkom. Ak sa Vaše kvalifikačné predpoklady budú zhodovať s našimi potrebami, budeme Vás kontaktovať. Pokiaľ od nás nedostanete do stanoveného termínu žiadnu správu, ospravedlňujeme sa, ale hľadáme niekoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

• Ovládanie pravopisu SJ- písanie textov, podkladov, maily, návrhy stratégií, prezentácie atď.
• Presvedčovacie schopnosti, komunikatívnosť, precíznosť, zodpovednosť.
• Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť.
• Profesionalita, vysoké pracovné nasadenie.

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3915332  Posting date: 22.5.2020  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac